Felixi Slováčkovi ruply nervy a řekl něco, co už nevezme zpět. Za noc na hotelu s jiným mužem na Lucii Gelemovou sprostě zaútočil

Felix Slováček a Lucie Gelemová
Felix Slováček a Lucie Gelemová
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 12. 2021

Hudebník a skladatel Felix Slováček se zlobí (78). Zlobí se hodně a zlobí se na ženu, kterou sedm let ctil a snad i miloval. Jeho bývalá múza Lucie Gelemová (38) totiž strávila noc v hotelu s neznámým mužem. Pro ŽivotvČesku.cz to manžel Dagmar Patrasové (65) okomentoval tak, že muži by se červenali a dámy by padaly do mdlob.

Ještě před měsícem Felix Slováček pro ŽivotvČesku.cz uvedl, že přemýšlí o tom, zda letošní vánoční svátky prožije po boku oficiální manželky, nebo si nejkrásnější den v roce vychutná s Lucií Gelemou. S mladou výtvarnicí se sice před létem rozešli, ale dál je k sobě poutalo silné přátelství. Zkušený saxofonista půvabné umělkyni důvěřoval, ona zase byla ráda, že ji bere do společnosti a seznamuje ji s vlivnými lidmi.

Jenže teď je všechno jinak a zdá se, že Felix neřekl ještě své poslední slovo - emoce se v něm totiž pořádně vaří a je otázka, kdy explodují. Za jeho stavem jsou snímky, které pořídili fotografové deníku Blesk. Popsat se dají tak, že Lucie Gelemová si do hotelu vzala neznámého a ve srovnání s hudebníkem mladšího muže a jen ona ví, co se v útrobách hotelu dělo. Že by si jen celou noc povídali, koukali na romantický film v televizi či hráli nějakou z deskových her typu »Člověče, nezlob se!«, tomu se úplně věřit nechce.

Kdo se ale teď zlobí, je Felix. A zlobí se i přes to, že s Lucií Gelemovou už podle společného tvrzení netvořili pár. Že i tak s hudebníkem pořádně emoce cloumají, svědčí i jeho rozličná vyjádření s odstupem jen pár hodin od sebe. Ještě dopoledne ve vyjádření pro ŽivotvČesku.cz byl poměrně klidný a hovořil odevzdaně: "Jestli jsem zklamán? No... To se tak dá těžko říct. Já to chápu, že dříve či později k tomu muselo dojít. Je to mladá holka, chce mít děti, chce mít rodinu, tak k tomu muselo dojít. Tak jaké zklamání... Je to tak, jak to je," uvedl. Odpoledne ale už dal naplno průchod své žárlivosti.

"Za mě je to naprostý konec. Když paní Gelemová objednala v hotelu Hilton pokoj s nějakým pánem, tak to je podle mého názoru, já to nechci říkat sprostě, ale trošku kur*vská záležitost, nezdá se vám? Klidně to můžete napsat, jak jsem vám to řekl," sdělil pro ŽivotvČesku.cz nekompromisně hudebník bez ohledu na sedm společných let, během nichž svou dnes už bývalou partnerku bránil, ať se dělo, co se dělo. A navíc jí to noc na hotelu s jiným mužem nemá v plánu vůbec ulehčit.

Lucie Gelemová totiž stále pobývá v domě v Praze v Malešicích, který hudebník pořídil. Bude ale podle slov Felixe Slováčka muset balit kufry. "S největší pravděpodobností se bude stěhovat," dodal pro ŽivotvČesku.cz stále manžel Dády Patrasové, který je v tuto chvíli zcela odmítavý k variantě, že by s výtvarnicí došlo ještě někdy na usmíření.

Lucie Gelemová se oproti vznětlivějšímu expartnerovi obrnila hradbou mlčení. "Nechci komentovat a rozebírat své soukromí," krátce se vyjádřila na dotaz redakce ohledně noci s neznámým mužem, zda jde o nového partnera.

Kdo současný a především vyhrocený stav obou expartnerů může vítat, je Dáda Patrasová. Boj o svého manžela nikdy nevzdala a teď se naskytla možnost, že její manžel konečně zůstane ve společném domě na pomezí Vinohrad a Vršovic. Saxofonista se do náruče své manželky ale nehrne a pro ŽivotvČesku.cz řekl, že Vánoce bude slavit nejspíše se svými třemi potomky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.