Gabriel Jiráčková otevřeně: Po setkání s Johnny Deppem si nechá chirurgicky sáhnout do obličeje

Gabriel Jiráčková s plastikami nekončí.
Gabriel Jiráčková s plastikami nekončí.
Foto: Se svolením Gabriel Jiráčkové
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 8. 2021

Česká Barbie Gabriel Jiráčková (21) patřila během filmového festivalu v Karlových Varech k nejobletovanějším a nejfotografovanějším ženám. Přesto je okouzlující mladá žena přesvědčená, že její fyzická krása se dá dál posouvat a vylepšovat. "Chci si nechat chirurgicky zvednout horní ret. Bude to vypadat nádherně," prozradila své plány na příští týdny pro ŽivotvČesku.cz.

Gabriel Jiráčková letos opět dokázala, že se v Karlových Varech cítí jako ryba ve vodě. Sebevědomí jí dodal partner Max a také extravagantní módní kousky, které pro ni nachystala módní návrhářka Debbie Brown.

"Ona je opravdu velký profík, dokázala mi i do těžce podzimního počasí nachystat neskutečně sexy šaty. Jedny z nich měly i obrovskou kapuci, do které jsem se mohla celá zachumlat. V pátek a v sobotu jsem tak chodila prakticky už jen v těchto šatech schovaná hluboko v kapuci a do jisté míry tak i inkognito. V Karlových Varech rychle člověk ztrácí pojem o čase. V pátek na »ranní« kávu jsme z pokoje vyrazili výrazně po dvanácté a vůbec jsme netušili, že Johnny Depp má právě z Puppu vyrazit na uvedení svého filmu. Takže z výtahu jsme vešli rovnou do uličky přichystané právě pro něj lemované jeho nadrženými fanoušky, ochrankou, všemožnými celebritami a samozřejmě i zástupem fotografů. Já tam najednou stála zachumlaná v té obrovské kapuci. Úplně jsem slyšela, jak to v tu chvíli v napnutém davu zahučelo, když všichni přemýšleli, kdo se to v té obrovské kápi skrývá. O pár sekund později jsme na Johnnyho Deppa narazili. Pupp má velmi malé a stísněné foyer a ono vážně není moc kam uhnout. Kdybych tedy byla připravená a ochranka ho hned neodtáhla dál do auta, měla bych s ním i selfie. Tedy on si mohl udělat selfie se mnou," prozradila se smíchem česká Barbie pro ŽivotvČesku.cz.

"Byl neuvěřitelně přátelský a bylo úplně vidět, jak ho to mezi lidi a fanoušky táhne a jak ho ochranka musí držet na uzdě," popsala své sympatie k americkému herci Gabriel Jiráčková a prozradila, jaké plány má na podzimní měsíce.

"Na podzim se mi už pomalu začíná program plnit pozvánkami na další společenské i soukromé akce, módní přehlídky nebo na Velkou pardubickou, kam bych se letos už konečně ráda vypravila. Také se těším, že budu v Praze a v Bratislavě jako úplně první na světě natáčet videoklipy k mým songům zcela novou revoluční 3D technologií. Právě ohledně toho nyní probíhá nejvíce příprav a jednání. Bude to úžasné, ale taky trochu časově náročné," prozradila žena, která by v příštích týdnech ráda stihla další estetický zákrok.

"Chci si ještě nechat udělat tzv. lip-lift, což zjednodušeně znamená chirurgické zvednutí horního rtu, kdy se pod nosem odřízne kousek kůže a zbytek s horním rtem se přišije k hraně nosu. Bude to vypadat nádherně, znamená to ale minimálně dva týdny rekonvalescenci »vzhledovou« a poté ještě delší, než budu moci opět začít zpívat, zkoušet a nahrávat. Režisér a skladatel už teď z toho šílejí," usmála se modelka, která má i velký pěvecký talent.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.