Gerard Butler se znovu mění v lamače ženských srdcí. Výrazně zhubl a našel svůj styl

Herec Gerard Butler
Herec Gerard Butler
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 7. 2021

Oblíbený herec Gerard Butler (51) se proslavil v romantických i historických či akčních filmech, v dobách své největší slávy patřil k nejcharismatičtějším hercům Hollywoodu. Poté ho ale zasáhla řada nepříjemných životních událostí, které se podepsaly i na jeho vzhledu. Zdá se však, že nyní je znovu spokojený a dává dohromady nejen svého ducha, ale i tělo. Na nejnovějších fotografiích je evidentní, že výrazně zhubl a našel styl, který mu ohromně sedí.

Při rozsáhlých požárech v Kalifornii přišel o dům a cennosti, rozešel se s dlouholetou přítelkyní a měl nehodu na motorce, po které skončil se zlomenými kostmi v pravém chodidle. Tyto a další události se v posledních letech neblaze odrazily na hercově vzhledu. Dřívější hollywoodský krasavec přibral a bylo vidět, že o svůj vzhled příliš nedbá. Podle nejnovějších fotografiích to však vypadá, že je Butler nyní se svým životem spokojený, a podařilo se mu dát se dohromady.

Skotský herec, který se výrazně proslavil ve filmu 300: Bitva u Thermopyl, svou zanedbanou vizáží mnoho lidí šokoval. Nyní se ale naštěstí vrací do starých kolejí a Butler vypadá, jako by omládl. Udržuje si upravené strniště a jeho váha šla rapidně dolů. S psychickými potížemi už se zřejmě nepotýká tolik, jako tomu bylo v minulosti.

"Už jako teenager jsem měl sklony k depresím z důvodů, které se mi dnes zdají jako malicherné. Přehrával jsem si v hlavě, jakým budu hercem, a pak mě prostě napadlo, že se to nikdy nestane. Tak jsem se uzavřel do sebe a byl smutný, protože jsem vlastními myšlenkami pohřbil svůj sen, který ve skutečnosti měl naději na existenci. Myšlenky mi dodnes létají z jedné strany na druhou," přiznal populární herec své problémy pro magazín Esquire.

Původně se chtěl Gerard Butler v životě ubírat jiným směrem. "Jsem z právnické rodiny a pochopitelně jsem také chodil na práva. Z první práce mě ale vyhodili. Jel jsem na dovolenou do Ameriky a došlo mi, jak snadné by bylo mít život plný zábavy, žen, cestování a večírků. Kdybych nešel touto cestou, asi bych měl určitý klid, na který jako herec velký nárok nemám, ale nelituji toho," vysvětlil akční a romantický hrdina, jak se k herectví dostal.

"Daří se mi dobře. Stejně jako kdokoliv jiný, i já se občas potýkám s problémy, občas nejsem úplně šťastný. Přijímám vše, co mi osud nachystá a nestěžuju si. Smutek je na mě vidět, stejně jako pocit štěstí. Jak se cítím, to se odráží navenek. Dobré životní období lze zkrátka poznat, ne jen na mně, na komkoliv. Když chcete vypadat dobře, musíte se tak i cítit," dodal Gerard Butler, kterému to dnes velmi sluší.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.