Reklama:

Grandiózní finále Josefa Maršálka v podání krabic plných dobrot. Iva Kubelková natočila, čím v zákulisí cukrář podporuje účastníky StarDance

Josef Maršálek a Adriana Mašková
Josef Maršálek a Adriana Mašková
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 12. 2023

Finále taneční soutěže už je za dveřmi. Finalisté i všichni účastníci letošní řady se pilně připravují na večer a díky cateringu od Josefa Maršálka jim to jde lépe. Moderátorka Iva Kubelková, jež vypadla minulou sobotu, natočila stůl plný dobrot, kterými celý tým cukrář Josef Maršálek podporuje. Video s deseti krabicemi s nejrůznějšími sladkými lahůdkami umístila Iva na svůj Instagram do takzvaného příběhu. Brunetka, jež patřila mezi favority soutěže, pro ŽivotvČesku.cz řekla, co pro ni bylo ve StarDance nejtěžší.

Reklama:

Moderátorka a bývalá modelka Iva Kubelková skončila na čtvrtém místě, což bylo pro mnohé překvapením. Dvojnásobná maminka, jež patřila mezi »starší« účastníky letošní řady, tančila skvěle a nejednou si od poroty vysloužila vysoké hodnocení. Její cesta v soutěži však skončila těsně před branami finále.

Reklama:

O to menší stres bude zažívat v rámci finálového večera, na který se finalisté i účastníci pilně připravují. Pohodu v zákulisí navodí bezpochyby i občerstvení, které pro celý tým připravil cukrář Josef Maršálek. Jeho koblihy se ve StarDance staly pověstnými - na finále si ale připravil opravdu gastronomický zážitek.

Iva Kubelková na svůj telefon zachytila deset krabic naplněných sladkými laskominami a nutno říci, že při pohledu na různé druhy sladkého pečiva se sbíhají sliny i těm, co dávají přednost slaným pokrmům. Josef Maršálek zkrátka dělá radost celému štábu i dávno po vypadnutí.

Iva Kubelková, jež dotančila v devátém kole, prozradila pro ŽivotvČesku.cz, co vnímala v soutěži jako nejtěžší. "Nejtěžší je vždy pobrat novou energii na další týden a vrhnout se do nového tance. To vnímám jako to, co je v současnosti pro mě nejobtížnější. Jinými slovy se člověk ocitne v situaci, kdy se začne cítit jistý v jednom tanci, má pocit, že by ho měl na sobotu vyladit, a najednou už den poté se musí přeorientovat na jiný tanec," vylíčila na dotaz redakce ŽivotvČesku.cz charismatická dvojnásobná maminka mezi 4. a 5. soutěžním večerem.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: