Helena Vondráčková s manželem pořídili minulý týden novou loď. Martin Michal pak uvedl, kdo mu v posledních dnech pije krev

Helena Vondráčková
Helena Vondráčková
Foto: Se svolením Heleny Vondráčkové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 8. 2022

Letošní léto zpěvačka Helena Vondráčková (75) se svým manželem Martinem Michalem (63) tráví jako obvykle na svém milovaném hausbótu na Slapech. Užívají si pohodu na místě, které dokonale znají. A před týdnem si udělali velkou radost. "Pořídili jsme novou loď po sedmnácti letech," uvedla pro ŽivotvČesku.cz lidmi obdivovaná nestárnoucí pěvecká hvězda.

Po dlouhých sedmnácti letech se oblíbená umělkyně s manželem rozhodli, že nastal čas pořídit si novou loď, kterou parkovali vedle hausbótu. Rozloučili se tak se starou, která jim skvěle sloužila.

"Máme novou loď. To znamená, že před týdnem jsme prodali staré plavidlo a pořídili jsme nové. Oproti předchozí lodi je to jiný level, je sice o metr menší, ale člověk to nepociťuje. Martinovi se to dobře řídí, je z toho nadšený a užíváme si to," přiblížila pro ŽivotvČesku.cz charismatická zpěvačka s tím, že oproti předchozímu modelu je nová loď výrazně ekonomičtější na provoz.

Dobrá snídaně a káva pod širým nebem, kdy jediné zvuky široko daleko vydává šplouchající voda, jsou jednoznačně balzámem na duši. I proto se manželé rozhodli pro modernější plavidlo, který jim nyní dovoluje užívat si i většího komfortu.

Snad jediné, co radost manželovi zpěvačky v současnosti kazí radost, je nerespektování plavebních značek lidí, na některých plavidlech. "Přestože nám tady vytvořili značky zákaz vytvářet vlnobití, tak na hausbótu »létame« pořád nahoru a dolů. Nikdo to nedodržuje, tím myslím lodě, které jezdí blízko. A musím tedy říct, že kontrola policie a Státní plavební správy je nedostatečná," dodal pro ŽivotvČesku.cz manžel legendární umělkyně s tím, že snad se do budoucna kontroly dodržování nařízení zlepší.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.