Herec Jaromír Nosek změnil účes a promluvil o finanční krizi a přírůstku do rodiny

Nextfoto
Herec Jaromír Nosek
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 8. 6. 2021

Patří k hercům, na které se na filmovém plátně dobře dívá. Řeč je o Jaromíru Noskovi (43), kterého významně zasáhla covidová pandemie. Připravila ho o práci, peníze i plány na založení rodiny. "Pandemie naše plány zbrzdila z finančních důvodů," řekl pro ŽivotvČesku.cz charismatický herec s tím, že v současnosti vše směřuje k lepšímu.

Omezení života kvůli pandemii koronaviru se citelně dotklo kultury a řady umělců. Mezi nimi i populárního herce známého například ze seriálu Vyprávěj nebo legendární komedie Román pro ženy. Kvůli tomu, že nemohl pracovat, přišel o pravidelný příjem financí. Musel tak najít řešení v podobě jiného zaměstnaní.

"Vystřídal jsem toho skutečně hodně – jezdil jsem s ještěrkou, dodávkou, stříhal túje, stěhoval kuchyně nebo řezal trámy," vyjmenoval pro ŽivotvČesku.cz Jaromír Nosek s tím, že neměl problém, když ho jeho noví kolegové poznávali. "Lidé byli velmi shovívaví, když ve mně toho známého herce z televize objevili. Aspoň viděli, že herci se jakékoliv práce opravdu nebojí, jak je o nás často mylně míněno," zdůraznil pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem herec, který nedávno změnil účes, když si zkrátil vlasy.

Plno Čechů v létě vyrazí k moři, protože jim teplé pláže prostě chybí. Velká skupina lidí ale bude trávit dovolenou v Česku, protože se obávají problémů spojených s testováním proti koronaviru. A pak je tu Vendula Pizingerová (49), která doma nezůstane, ale k moři se nechystá. Rodinu v létě vezme do rumunských hor. Pokud by to šlo, tak by nechala proti covidu očkovat celou svou rodinu včetně malého Josífka. "Domnívám se, že očkování má smysl. Myslím si, že covid se může týkat i dětí a je zbytečné riskovat," řekla Vendula Pizingerová pro ŽivotvČesku.cz.

Kromě toho, že se v nových pracovních odvětvích musel pořádně otáčet, řešil i otázku plánů na založení rodiny se svou letitou partnerkou. Příjem podle svých slov neměl výrazný. Navíc veškeré ušetřené peníze půjčil do produkce filmu Daria, kterému se ale u českých diváků příliš nedaří a sám se tak dostal na čas do finančních potíží. Rodinnému rozpočtu sice trochu pomohlo účinkování v reklamní kampani, kterým se Jaromír jinak spíše vyhýbá, ale na vyskakování to určitě nebylo. Aktuálně se ale herec postupně vrací k divadlu a těší se, až bude moct konečně opět hrát na jevišti a představit divákům také svůj divadelní režijní debut Přátelák. Mimo to zkouší v roli režiséra svou druhou hru s názvem Richard III. "Zatím to tedy zkoušíme takzvaně do šuplíčku, ale věřím, že ji brzy budeme moct zahrát světu."

Říjnové volby do poslanecké Sněmovny by znovu ovládla koalice České pirátské strany v čele s předsedou Ivanem Bartošem (41) a Starostů a nezávislých (STAN), které vede Vít Rakušan (42). Ukázal to minulý týden nejnovější průzkum agentury Kantar realizovaný pro Českou televizi, kde by koalice získala vítězných 26 % hlasů. Předvolební boj mezi stranami začal naplno a je zcela jasné, že bude patřit historicky k těm nejtvrdším. Předseda Pirátů Ivan Bartoš pro ŽivotvČesku.cz poskytl rozhovor, v němž nastínil nejen to, co by udělal na prvním místě v roli premiéra České republiky, ale i jak předvolební soupeření vnímá.

Nadějně vidí i oprášení plánů na rodinu. "Pandemie naše plány ubrzdila z finančních důvodů, ovšem biologické hodiny se zrychlily," zakončil s potutelným úsměvem Jaromír Nosek pro ŽivotvČesku.cz.

Epidemie koronaviru v uplynulém týdnu v Česku výrazně zrychlila. Laboratoře odhalily 5680 ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu