Herec s nálepkou vraha vyrazil s krásnou přítelkyní do společnosti. Filip Kaňkovský ukázal i nový účes

Herec Filip Kaňkovský s partnerkou Danielou
Herec Filip Kaňkovský s partnerkou Danielou
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 8. 2021

Na tiskovou konferenci a následně večírek druhé nejsledovanější komerční televize dorazila řada známých tváří. Akce se konala v Žižkovské věži a byla věnovaná podzimnímu programovému schématu. Pozornost upoutal herec Filip Kaňkovský (36), který dorazil s partnerkou, herečkou Danielou Šiškovou (30). Jeho zbrusu nový účes nešel přehlédnout. "Akci jsem si velmi užil," řekl pro ŽivotvČesku.cz nadaný umělec.

Mnozí si pamatují některé role, ve kterých se Filip Kaňkovský objevil. Jednou z těch výraznějších, kde si zahrál vraha, je snímek Příběh kmotra. Charismatický herec platí u kolegů z branže za velmi talentovaného, i proto ho diváci uvidí v novém krimi seriálu Dvojka na zabití, kde má jednu z hlavních rolí. "Já jsem si akci užil. Byl jsem rád s partnerkou ve společnosti," zhodnotil skromně akci pro ŽivotvČesku.cz nadaný herec.

Na akci komerční televize kromě respektovaného herce a jeho partnerky přišla řada dalších známých tváří. Mezi nimi třeba moderátorka Eva Decastelo (42) s manželem. "Velmi jsem si akci užila. Bylo to vlastně po roce, kdy jsme si vyrazili s manželem do společnosti bez dětí. Potom jsme dorazili domů ještě před desátou večer, abychom byli spolu sami v našem soukromí," prozradila pro ŽivotvČesku.cz pohledná moderátorka.

O Filipu Kaňkovském se obecně ví, že trpí zvláštní vadou očí, která jak sám dříve uvedl, se nazývá epikantus – kožní řasa. Jde o u Evropanů o velmi vzácný jev. V současnosti patří k nejvyhledávanějším hercům, jeho talent je mezi filmovými producenty velmi oceňovaný.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.