Herečka Erika Stárková čeká miminko s Jihoameričanem. Zdeněk Godla poslal kolegyni dojemný vzkaz

Nextfoto
Herečka Erika Stárková a herec Zdeněk Godla
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 22. 6. 2021

Herečka Erika Stárková (36) se na trzích v Nymburku objevila s těhotenským bříškem. Po boku svého přítele Cesara, který je původem z Jižní Ameriky, prodávala šperky v etno stánku. Požehnaný stav hvězda seriálu Most! dosud tajila, nevěděl o něm ani její seriálový kolega a kamarád. "Přeju jí hodně štěstí, hlavně ať je miminko zdravé," vzkázal Erice prostřednictvím redakce ŽivotvČesku.cz Zdeněk Godla (46).

Erika Stárková, která se proslavila jako Dáša alias bratr Pavel v seriálu Most!, čeká miminko. Deník Blesk zveřejnil fotografie, na kterých je zachycená s těhotenským bříškem. "Kupovali jsme si od ní nějaké šperky a gratulovali jí k miminku. Nijak to nerozporovala a děkovala nám, pohlaví prý neví," prozradili lidé, kteří na herečku v Nymburku narazili.

Ještě donedávna platila přísná protiepidemická opatření a nebyly povoleny nejen společenské akce, ale ani trhy. Proto měla Erika Stárková dokonalou příležitost své těhotenství tajit. Nevěděl o něm ani Zdeněk Godla, který s ní účinkoval v seriálu a patří mezi její kamarády.

Jejího hereckého kolegu radostná novinka potěšila. "Přeju jí hodně štěstí, hlavně ať je miminko zdravé. Ať je to to, co si přeje, jestli kluk, nebo holka. A doufám, že bude šťastná," vzkázal Zdeněk Godla Erice Stárkové prostřednictvím redakce ŽivotvČesku.cz a bylo na něm slyšet, že je nadšený.

Ještě v první polovině roku 2020 byla Erika Stárková ve vztahu s baskytaristou Zayou Ganboldem. Nyní je jejím přítelem výrobce šperků z Jižní Ameriky Cesar.

Herečka Erika Stárková (37), kterou proslavil seriál Most!, se stala maminkou. Dítě má s p...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu