Herečky ze seriálu Sex ve městě znovu pohromadě: Za šediny a vrásky se ani jedna nestydí

Herečka Sarah Jessica Parkerová
Herečka Sarah Jessica Parkerová
Foto: Showpix
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 6. 2021

Seriál Sex ve městě si v 90. letech získal přízeň divaček téměř z celého světa. Oblíbené hrdinky se následně vrátily ve dvou filmech a tvrdily, že tím jsou jejich příběhy uzavřeny. Nyní se ale s výjimkou jedné vrací v pokračování seriálu nesoucím název And Just Like That a ukazují, že přirozené stárnutí neznamená úbytek atraktivity. Sarah Jessica Parkerová (56), Kristin Davisová (56) a Cynthia Nixonová (55) se za vrásky a šediny nestydí, naopak je hrdě vystavily na první společné fotografii po letech.

Sex ve městě se dočká pokračování ve formě seriálu s podtitulem And Just Like That. Kromě Samanthy, kterou ztvárnila Kim Cattrallová, se vrátí všechny hlavní hrdinky a dokonce i jejich lásky. Zatím poslední část jejich příběhu ve filmu vyšla v roce 2010 a herci se od té doby pochopitelně změnili.

Na nejnovější fotografii, na které Sarah Jessica Parkerová, Kristin Davisová a Cynthia Nixonová společně pózují, je jasně vidět, že stárnutí ani jednu z hereček netrápí. Naopak nemají nejmenší problém ukázat šediny a vrásky. "Stárnutí je v mnoha ohledech velmi osvobozující," řekla Parkerová už v minulosti pro magazín Harper’s Bazaar.

Všechny tři herečky se v mezičase věnovaly jiné práci. Zatímco Davisová úspěšně pokračovala v herectví, Parkerová se více než filmům a seriálům oddala budování své vlastní značky - úspěšně navrhuje a prodává boty, oblečení a parfémy. Nixonová se věnovala politice a kandidovala na guvernérku New Yorku.

Právě na dříve zrzavé Cynthii se přibývající věk odrazil nejvíc. Šediny ale nebere jako nevýhodu a naopak je hrdě nosí. Na stárnutí vidí především pozitiva. "Cítím se mnohem moudřejší a klidnější, vyrovnanější, než jsem kdy dřív byla," přiznala herečka v rozhovoru pro deník The Guardian.

Jako energická zrzka se proslavila Cynthia Nixonová (54) v seriálu Sex ve městě, kde ztvár...

Kristin Davisová byla v minulosti označena magazínem Eve za nejkrásnější ženu světa. Přiznala ale, že ji s věkem potkaly problémy, které považuje za vady na kráse. "Začaly mi řídnout vlasy. Nikdo by mi to nevěřil, vypadají dobře, ale to jen proto, že mám okolo sebe spoustu profesionálů, kteří mi pomohli to skrýt," svěřila herečka magazínu Harper’s Bazaar.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.