Reklama:

Horoskop: Blíží se vzácný superúplněk. Lze očekávat odhalení a předtuchy, šikují se zásadní změny, říká slavná česká kartářka

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 8. 2023

Ve čtvrtek 31. srpna nastane vzácný superúplněk v Rybách v opozici k retrográdnímu Merkuru - vzácný modrý Měsíc, který ale nemá nic společného s jeho barvou. Jde o označení typu úplňku. "Vzácný bude z důvodu, že luna bude nejblíže Zemi z celého roku. Bude tak na obloze výrazně viditelný. Možná budete přemýšlet o nevyužitých příležitostech, které se už nikdy nevrátí. Nese také čas pro vášnivé randění," uvedla pro ŽivotvČesku.cz populární a vyhledávaná kartářka Helen Stanku.

Reklama:

Opozice Slunce v Panně s lunou v Rybách nabádá ztišit káravý hlas rozumu a dát prostor intuici - věnovat chvilku sobě a vlastním pocitům. "Také se jedná o druhý úplněk v srpnu (první byl 1. srpna). A to také nebývá příliš často. Přijít tak mohou nečekané události, odhalení a předtuchy, které umožní poskládat si více věcí a setřepat nepotřebné nánosy na srdci i v hlavě. Pro zrozence v Rybách i v Panně se mohou šikovat zásadní změny. Třeba v tom, že si ukončí nějakou životní lekci," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz věhlasná kartářka Helen Stanku, která má výklad karet v rodinném dědictví.

Vesmírné počasí si vyžádá dávku trpělivosti, protože v této fázi bude mít luna zajímavou společnost planet v retrográdu. "Merkur, Venuše, Saturn, Uran, Neptun a Pluto nabídnou možnost využít zpětný pohled. Někdy je dobré dřív, než uděláte skok vpřed, nejdříve trochu couvnout a dobře se připravit. To znamená dobře vyhodnotit svá předchozí rozhodnutí a poznatky. Retrográdní energie míchá detaily s celky, mísí informace a ztěžuje postup dopředu. Vše drhne zejména tehdy, když mají vaše plány nedostatky," vylíčila vyhledávaná a uznávaná kartářka pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Co dělat?

"Nenechte se nikam a do ničeho honit a uchovejte si klidný odstup. Bylo by dobré nedrásat staré rány. Nic tím nezměníte. Ohlídejte si také, jak jste připraveni na různé náhlé příhody, jak jste na tom s pojištěním, smlouvami a jestli doma máte svíčky a zápalky," doplnila pro ŽivotvČesku.cz odbornice na výklad karet.

V pátek 1. září přinese dobrou náladu sextil luny s Uranem a Plutem a konjunkce s Neptunem. "Naladí vás na skutečnost, že něco končí a něco zase začíná. Luna vejde do znamení Berana a podpoří vaši dobrou náladu. Opozice luny s Marsem může přinést nějaké překvapení. Bylo by dobré nepouštět se do vyostřených debat," dodala pro ŽivotvČesku.cz Helen Stanku.

V sobotu 2. září přinese příjemnou náladu trigon luny v Beranu s Venuší. Udržíte si pohodovou atmosféru celý den.

V neděli 3. září vejde luna do znamení Býka a přiměje vás věnovat se rodinným a praktickým věcem.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: