Horoskop na celý týden: Mars vešel do znamení Lva, někteří poznají jeho vliv, zdůraznila slavná kartářka

Mars - Ilustrační snímek
Mars – Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 5. 2023

Uplynulou sobotu vešel Mars do znamení Lva. Pár týdnů si tam pobude. Ve Lvu je posílený a na nás se mohou snášet energie vzbuzující soutěživost. Dodává také kuráž. Mars ve znamení Lva je pak obecně podmanivý až svůdný. Je to však stále Mars - podle řecké mytologie Arés - energický bůh boje. A tak se může ve vzduchu vznášet sklon k dominanci a přesvědčení své neomylnosti, uvedla to pro ŽivotvČesku.cz populární a vyhledávaná kartářka Helen Stanku.

V pondělí 22. května přeje sextil Slunce s Marsem pracovním záležitostem, plánování, cestování, nákupům a korespondenci. Slunce v Blížencích probudí touhu vydat se do neznáma.

Následně pak v úterý 23. května zatoužíte vlivem kvadratury Marsu s Jupiterem získávat důležité informace a navazovat pracovní kontakty. Mars dodá potřebnou energii.

"Pokud jde pak o středu, tedy 24. května, tak je důležité, abyste byli obezřetní. Opozice luny s Plutem, kvadratura s Jupiterem a konjunkce s Marsem totiž na nebi vytvoří pomyslný půlkříž a vy se můžete nechtěně dostat do křížku s ostatními. Hlavním jádrem sporů pak bude malichernost," sdělila pro ŽivotvČesku.cz Helen Stanku, která svým klientům pomáhá v jejich duchovní cestě.

Ve čtvrtek 25. května nebuďte příliš nároční na vysoké pracovní výsledky. Kvadratura luny s Merkurem může ztížit potřebnou koncentraci na dané úkoly.

V pátek 26. května připraví sextil Venuše s Uranem zajímavá citová setkání, utužování vztahů a vpuštění do nových vztahů. Připravte se, něco se bude dít.

"První den víkendu, tedy v sobotu 27. května, vám může luna ve znamení Panny přivést do cesty někoho výjimečného, případně vás čeká velmi důležitý úkol či zpráva, která může změnit vaši dosavadní situaci. Pište si s lidmi, které máte rádi, posílejte romantické zprávy, vyjděte si někam ven. Večerní kvadratura luny a její opozice se Saturnem dají vědět, kdy je čas zvednout kotvy a jít domů. Únava se může dostavit dřív. Následně druhý volný den, tedy v neděli 28. května, varuje kvadratura Slunce se Saturnem před koupí špatného zboží. Držte se raději o krok zpátky a dvakrát si rozmyslete, než se rozhodnete platit," dodala pro ŽivotvČesku.cz odbornice na výklad karet.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.