Reklama:

Hulvát Václav se mohl opravdu dočkat svůdné třicítky. Na večeři měla jít původně moje dcera, přiznala Pavla

První večeře
První večeře
Foto: Se svolením FTV Prima
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 9. 2021

Fotograf Václav Petr (56), který na sebe upozornil hulvátským chováním v restauraci Zdeňka Pohlreicha (64), málem opravdu prožil večer s půvabnou třicítkou, jak si přál. Do reality show se totiž původně nehlásila pojišťovací poradkyně Pavla Šafrová (53), ale její třiatřicetiletá dcera. "Moje dcera dělá ředitelku jedné hotelové sítě v Česku. Na seznamování nemá moc času a muži se jí bojí," řekla pro ŽivotvČesku.cz Pavla Šafrová a vysvětlila, co od reality show čekala.

Reklama:

Pojišťovací poradkyně Pavla Šafrová v restauraci Zdeňka Pohlreicha absolvovala seznamovací večeři, na kterou zřejmě nikdy nezapomene. Fotograf Václav Petr se zachoval jako hulvát, když s personálem řešil její tělesné proporce.

Reklama:

"Představoval jsem si třeba nějakou třicítku čtyřicítku, ne takovouhle bárku. Znám všechny, fotil jsem modelky, kdybys viděl, jaké jsem měl holky. Jenomže došly prachy, došly holky, klasika. To mě asi pánbůh potrestal," vyjádřil se Václav, který netušil, že jeho slova omylem Pavla vyslechla. Moc nechybělo a Václav skutečně mohl prožít večer s mladší ženou, seznamovací reality show totiž měla původně absolvovat dcera Pavly Šafrové.

"Upoutávka běžela v televizi, takové to klasické, že kdo je sám a chce se seznámit, ať se ozve. Zaujalo mě to, ale na začátku jsme chtěla na to seznámení přihlásit svou třiatřicetiletou dceru. Vyplnila jsem za ni dotazník, vyplnila jsem, co ji k tomu vede, ale nešly mi stáhnout její fotky. Trochu jsem si s tím hrála, ale nešlo to, tak si říkám, že na to kašlu, že přihlásím sebe, když jsem také sama," řekla Pavla pro ŽivotvČesku.cz.

Pro hulváta Václava je možná dobře, že na rande dorazila Pavla a ne její dcera. Před ní by se cítil možná ještě více nejistý a zakřiknutý.

"Dcera je po rozchodu a na seznamování nemá moc času. Dělá obchodní ředitelku jedné velké hotelové sítě. Je zahlcená prací. Jde třeba na rande, sejdou se někde dvakrát a chlap jí pak napíše, že by asi neuměl splňovat její požadavky, přitom ji ani nezná. Já jí vždy říkám, že ať se nediví, že se jí chlapi bojí," popsala svou dceru Pavla, která také vysvětlila, jak to bylo s jejími kilogramy.

"Vůbec to není tak, že by mě k hubnutí motivoval či inspiroval Václav. Já během covidové doby přibrala přes 8 kilo a pak jsem si řekla, že je dám zase dolů. Což se mi už povedlo. Václav s tím neměl nic společného. Týden po natáčení jsem si koupila pejska, s ním chodím na opravdu dlouhé procházky a povedlo se mi zase zhubnout," řekla pro ŽivotvČesku.cz žena, která si plní své sny a říká, že možná ani chlapa vlastně nepotřebuje.

"Můj životní sen bylo stěhování někam do přírody. To se mi daří, koupila jsem si parcelu ve Stříbrné Skalici u lesa kousek nad Sázavou a stavím domek. Už se vidím, jak tam pracuji na zahrádce a chodím se psem po lese, to je ten můj sen. Chlap, který by mě chtěl, musí k přírodě mít také vztah, jinak by to nešlo," dodala sympatická pojišťovací poradkyně.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: