Ikona Karlových Varů Jitka Čvančarová na červený koberec nedorazila. Štafetu módní hvězdy přebrala Tereza Ramba

Tereza Ramba
Tereza Ramba
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 7. 2022

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech 2022 byl zahájen a po legendárním červeném koberci se opět jako každý rok prošla řada známých osobností. Navzdory očekávání se však po něm neprošla herečka Jitka Čvančarová (44), která na minulém ročníku festivalu všem vyrazila dech opulentní modrou róbou, kterou od té doby vynesla při další příležitosti, a to na udílení Českých lvů. "Mám na šaty rozporuplný pohled. Nemyslím si, že je hedvábí ideální materiál na takové šaty, pokud v nich člověk musí sedět," okomentoval tehdy model stylista slavných Kája Pavlíček (49) pro ŽivotvČesku.cz.

Projít se po červeném koberci je okamžikem, na který se řada celebrit po celý rok velice těší. Jedná se o příležitost na sebe upozornit a předvést se v originálním modelu, na který po zbytek roku není vhodná příležitost. Do letošního roku velkou pozornost strhávala herečka Jitka Čvančarová, která pokaždé oslnila výrazným a neobvyklým outfitem.

Naposledy to byly modré šaty s velmi dlouhou vlečkou a širokou sukní, které vzbudily mnoho kontroverzí. "Hedvábí podle mého mínění není ideální materiál na takové šaty, pokud v nich člověk musí sedět. Myslím si, že by Jitce prospělo, kdyby šaty měly menší objem okolo rukou a prsou," okomentoval onen outfit, dělící společnost, módní guru Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz.

Vzhledem k tomu, že je herečka později vynesla znovu, a to na udílení Českých lvů, řada fanoušků s napětím čekala, zda se bude Jitka Čvančarová řídit heslem, že do třetice všeho dobrého, a svůj ikonický model oblékne potřetí. K překvapení všech však pohledná brunetka na červený koberec nedorazila vůbec. Co ji k tomu vedlo, zatím není zřejmé.

Pomyslnou štafetu královny červeného koberce tak letos převzala herečka Tereza Ramba (33), jejíž lososově růžová vzdušná róba jí vynesla mnoho pochval a velkou pozornost veřejnosti. Model s opravdu hlubokým dekoltem se tak ukázal být skvělou volbou, stejně jako stříbrný šperk, který k němu ještě více přitáhl pozornost.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.