Iva z Comebacku: Kristýna Leichtová se přiznala, že se do minulosti neohlíží. Nejsem nostalgik, říká o sobě

nextfoto.cz
Kristýna Leichtová oslavila půlkulatiny
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 7. 5. 2021

Herecké profese přináší možnosti řady rozmanitých rolí a vzpomínky nejen na natáčení, ale také na odehraná divadelní představení. V době epidemie koronaviru je kultura velmi zasažena a více než rok vládní opatření neumožňují lidem v této branži normálně pracovat. Herečka Kristýna Leichtová (35), známá mimo jiné jako cukrářka Klára z »primáckého« seriálu Ohnivý kuře, sice ztvárnila hodně charakterů, ale na role příliš nevzpomíná. Nejsem typický nostalgik, abych vzpomínala. Spíš se těším na ty věci, které mě čekají a budou," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Kristýna Leichtová patří mezi oblíbené televizní tváře. Zahrála si Ivu Pacovskou v sitcomu Comeback, kde si získala pozornost díky svému humoru a hereckému talentu. Napříč českými seriály si zahrála také v Gymplu s (r)učením omezeným, v Ohnivým kuřeti nebo se představila jako policistka Tereza v Cestách domů. Štěstí našla v reálním životě po boku herce a režiséra Vojtěcha Štěpánka, se kterým má dvě malé dcery – Dorotku (2) a mladší Rozárku.

Přes množství rolí, které měla možnost ztvárnit, nepatří mezi herečky, které se příliš ohlíží do minulosti. "Bavila mě asi všechna poslední představení, která teď zmizela kvůli téhle době. Ty jsem hrála velice ráda. Já mám svoji práci ráda a moc ráda pracuju. Jsem vděčná za to, že můžu dělat práci, která mě baví. Nejsem typický nostalgik, abych vzpomínala. Spíš se těším na ty věci, které mě čekají a budou," řekla Kristýna Leichtová pro ŽivotvČesku.cz.

V poslední době se Sámerovi Issovi (35) v lásce moc nedařilo. Má za sebou rozchod s bývalou partnerkou Pavlou, s níž měl dokonce plány založit rodinu. Jejich vztah však zkrachoval a pohledný finalista televizní pěvecké show zůstal sám. Život však dokáže být nevyzpytatelný a někdy ztráta na jedné straně můžu být získáním něčeho na té druhé. V současné době je zpěvák šťastně zamilovaný a tvoří pár s krásnou novou přítelkyní Julií Annou Šulcovou (22), kterou si nemůže vynachválit. "Ona mi vaří, uklízí a ještě se mnou napsala scénář k videoklipu... tohle jsem s žádnou neměl, řekl pro ŽivotvČesku.cz.

"Občas ráda zavzpomínám na věci, co se odehrály, ale že bych z toho byla nějak rozrušená, to určitě ne," dodala Kristýna Leichtová pro ŽivotvČesku.cz.

Sympatický Matouš Ruml (36) znovu prokázal, že má velký herecký rozsah a dávno přerostl sv...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu