Jak to máme s dětmi: Agáta Hanychová a Jaromír Soukup otevřeně promluvili o soukromí

Jaromír Soukup
Jaromír Soukup
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 7. 2022

Influencerka Agáta Hanychová (37) v poslední době překvapila zejména svým vztahem s výrazně starším mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (53), se kterým momentálně tráví čas v jeho domě ve Španělsku. Na svém Instagramu v živém vysílání oba partneři prozradili, jak to mají ohledně výchovy svých potomků. Někdejší II. vicemiss České republiky z roku 2005 působila na kameře velmi šťastně, přitom paradoxně měla velké obavy, jak jí láska se straším mužem bude fungovat. "Vím to od prvního dne, kdy mi to řekla. A vlastně se se mnou radila a byla z toho nervózní," uvedla nedávno pro ŽivotvČesku.cz Ornella Koktová.

Na sociální síti Instagram dvojnásobná maminka zveřejnila video, ve kterém odpovídá na různé otázky svých fanoušků i kritiků. Podle jejího tvrzení se jí lidé často ptají, jak to má ohledně vztahu s dětmi Jaromíra Soukupa a naopak, jak to má mediální magnát s dětmi exmodelky.  

"My jsme tady měli na čtrnáct dní Miu. A protože se mě často ptáte, jak Jaromír vychází s mými dětmi a jak já vycházím s jeho dětmi, tak bychom chtěli říct, že Jaromír už nemá tak úplně malé děti," uvedla v živém vysílání Agáta Hanychová a se svým partnerem si předávali slovo.

"To byly dotazy, jak Agáta vychází s mýma dětma. Dobře, protože synovi je 28 a dceři 22," upřesnil mediální magnát. "Jaromír ráno s Miou snídá, já spím," usmála se bývalá modelka s tím, že jí to velmi vyhovuje.

"Je to, protože oba nemůžeme dospat. To je další narážka na věk. Já kvůli věku a Mia také kvůli věku. Malé děti vstávají brzy a starší lidé taky, dělám si legraci," dodal Jaromír Soukup s tím, že se v tomto režimu vrací do doby před dvaceti lety.

Na obou partnerech byla vidět dobrá nálada a působili šťastně. Paradoxem na jejich vztahu je skutečnost, že Agáta Hanychová měla obavy, jaký je vztah se starším mužem.

"Vím to od prvního dne, kdy mi to řekla. A vlastně se se mnou radila a byla z toho nervózní. Bavila se se mnou o tom, jaké to vlastně je chodit se starším mužem, protože se nikdy nevídala s nikým starším. Do té doby chodila vždy s někým, kdo je věkově přibližně starý jako ona. Tak jsem ji uklidnila, že to není žádný horor," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Agátina kamarádka, influencerka Ornella Koktová (29), jejíž manžel Josef Kokta (64) je rovněž výrazně starší.

Agáta Hanychová s bývalým manželem, hercem a hudebníkem Jakubem Prachařem (38), vstoupila v roce 2013 do svazku manželského, vypadalo to na lásku jako trám. Po nějaké době to však mezi nimi začalo skřípat a nakonec bylo jejich manželství v roce 2020 definitivně rozvedeno. Následně se exmodelka pokusila o celkem devět vztahů, které vždy trvaly jen několik měsíců. Vztah s Jaromírem Soukupem je prakticky za tři roky desátým.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.