Jan Punčochář nepřibral přes svátky ani kilogram. Ukázal osobního trenéra. Jmenuje se Bolt, pochlubil se

Jan Punčochář je vyhlášený šéfkuchař
Jan Punčochář je vyhlášený šéfkuchař
Foto: Se svolením TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 12. 2020

Uznávaný šéfkuchař ze známé televizní soutěže Jan Punčochář (41) se netají tím, že od začátku roku si dal cíl, který se mu daří plnit. Tím bylo, že zhubne. Aktuálně má 15 kilogramů dole. A i přes svátky si figuru hlídá. "Nepřibral jsem ani kilo, netrpím přejídáním, ale hlavně mám osobního trenéra doma," prozradil pro ŽivotvČesku.cz mistr kuchyně.

Charismatický šéfkuchař na své postavě hodně zapracoval. V předtočených dílech kulinářské show z loňského roku, ve které byl porotcem, bylo znát, že má mírnou nadváhu. Během letošního roku ale změnil životosprávu a začal se více hýbat.

"Ze 108 kilogramů jsem aktuálně na parádních třiadevadesáti. Přes svátky jsem nepřibral ani kilogram. Netrpím přejídáním a navíc mám, i když jsou zavřené posilovny, osobního trenéra, který mě každý den prohání a nedovolí, abych přibral. Jmenuje se Bolt," řekl pro ŽivotvČesku.cz Jan Punčochář a pochlubil se snímkem výmarského ohaře.

Nekompromisní porotce ze soutěže pro amatérské kuchaře zároveň prozradil, že se cvičením letos nezačal sám. Pomáhal mu totiž bývalý hokejista, trenér a účastník soutěže Roman Staša. A to v době, kdy se ještě bez problémů smělo do posiloven. Teď Jan Punčochář kromě dlouhých procházek se svým čtyřnohým kamarádem cvičí pravidelně doma.

"Díky radám Romana se mi podařilo jít s váhou dolů. Teď jsem pořád v pohybu a cítím se dobře," dodal odborník přes gastronomii pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.