Jan Punčochář se změnil k nepoznání. Prozradil recept na zhubnutí. Teď vážím 89 kilogramů, říká

Šéfkuchař Jan Punčochář
Šéfkuchař Jan Punčochář
Foto: Se souhlasem Jana Punčocháře

Jana Punčocháře (41) znají televizní diváci především jako porotce úspěšné gastronomické show, kde společně s Radkem Kašpárkem (39) a Přemkem Forejtem (33) hodnotili výkony amatérských kuchařů bojujících o titul nejlepšího šampiona kuchyně. Před časem vyhlášený mistr kuchyně začal hubnout a dnes se může pochlubit parádním výsledkem. "Od 1. ledna mám celkem 10 kilogramů dole," řekl pro ŽivotvČesku.cz Jan Punčochář, který nedávno prodělal i operaci.

Charismatický šéfkuchař na své postavě hodně zapracoval. V předtočených dílech kulinářské show z loňského roku, ve které byl porotcem, bylo znát, že má mírnou nadváhu. Během letošního roku ale změnil životosprávu a začal se více hýbat a jinak starvovat.

"Od 1. ledna mám celkem 10 kilogramů dole. S jídlem začínám ve 12:00 a končím ve 20:00 a mezitím mám tři kvalitní jídla. Večer se nepřejídám, dávám si maso s něčím či něco vegetariánského, k obědu si dám něco lehčího, ke svačině jogurt nebo ovoce. Zkrátka je to o tom se nepřejídat a mít pohyb. Aktuálně vážím 89 kilogramů a cítím se skvěle," řekl pro ŽivotvČesku.cz vyhlášený šéfkuchař Jan Punčochář, který za dobu, kdy se rozhodl hubnout, celkově shodil více než 20 kilogramů. Ale také přiznal, že zásluhu na jeho hubnoucím procesu má to, že denně běhá okolo 10 kilometrů.

Nedávno si slavný šéfkuchař prošel operací křečových žil. Chvíli nemohl sportovat, což mu na jeho cílevědomosti neubralo, protože dnes je zpět ve svém pravidelném režimu.

S nadváhou bojovala už od 4 let a na škole si procházela šikanou. Teprve hrozba, že bude p...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.