Jaromír Soukup zřejmě nastavil hranice, kam až může Agáta zajít. Malé Rozárce Hanychová nasadila neprůhledné brýle a dceru všem ukázala

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 9. 2023

Influencerka Agáta Hanychová v pátek oznámila na svém instagramovém účtu, že si otec dcery Rozárky Jaromír Soukup nepřeje, aby pětiměsíční holčičku nadále ukazovala veřejně na téže sociální síti. Hned den poté ale Agáta snímek s dcerou sdílela, ovšem Rozárce nebylo vidět do tváře. I v neděli známá provokatérka na sítích dceru ukázala, ovšem s »virtuálními brýlemi« a komentářem "S brýlemi je to v poho,“ čímž Hanychová dala najevo, co je pro bývalého partnera únosná mez. O tom, kdo je po rozchodu vítěz a kdo poražený, promluvil pro ŽivotvČesku.cz odborník na rodinu a mezilidské vztahy Jeroným Klimeš.

Rok a čtvrt Agáta Hanychová pěla na svého dnes už expartnera Jaromíra Soukupa samou chválu. I když se dvojice koncem prázdnin rozešla, vypadalo to, že se na všem dohodnou a budou se respektovat. Jenže ani ne dva týdny po rozchodu to vypadá, že začíná být mezi rodiči pětiměsíční Rozárky dusno. Agátě údajně Soukup zakázal ukazovat Rozárčinu tvář na sociálních sítích. 

"Tak hromadně… Rozárku nemůžu už ukazovat na Instagramu, protože si to nepřeje její otec," uvedla bývalá modelka v takzvaném příběhu. To by ale nebyla Agáta, aby nepodnikla nějakou provokaci.

S Rozárkou se totiž vyfotila a snímek umístila - kam jinam než na Instagram. Holčičce však nebylo vidět do tváře, z čehož mohli Agátiny sledující usoudit, že Rozárku uvidí na dlouhou dobu jen zezadu nebo seshora. 

V neděli ale trojnásobná maminka posunula hranici ještě dál a ukázala dceru ve virtuálních brýlích, s čímž zřejmě Jaromír Soukup souhlasí. "S brýlemi je to v poho," okomentovala snímek se svou dcerkou.

Zdá se, že Jaromír Soukup po přísném zákazu pomalu vychladl. Není tak vyloučené, že cenzuru své dcery na internetu časem zcela přehodnotí - tedy že Agáta bude moci Rozárku ukazovat veřejně, jako tomu bylo do chvíle, než se pár na konci prázdnin rozešel.

Kdo je v těžké rozchodové situaci vítěz a poražený, pro ŽivotvČesku.cz rozklíčoval špičkový psycholog se specializací na rodinu a partnerské vztahy.

"Je to tak, že poražení jsou všichni tři. Když se to navíc rozjede do války o dítě, tak to pochopitelně nejvíce odskáče to dítě. V tomto případě celá věc přešla do takzvaného jevu, kdy láska ženy se přesunula na dítě. Tu ženu už on nechce, tam došlo k nějakému zklamání a posunu, zároveň však říká, to dítě mi ale dej," uvedl pro ŽivotvČesku.cz psycholog Jeroným Klimeš.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.