Jaroslava Obermaierová upřesnila důvod své hospitalizace. Museli mi dát kapačky, svěřila se

Nextfoto
Herečka Jaroslava Obermaierová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 11. 7. 2021

Herečka Jaroslava Obermaierová (75) musela být v minulém měsíci hospitalizovaná. Představitelka drbny Nyklové z populárního televizního seriálu se dostala do stavu, který si vyžádal péči lékařů. "Šlo o nějakou celkovou slabost, takže jsem v nemocnici byla tři dny," uvedla pro ŽivotvČesku.cz.

Na konci roku 2020 se Jaroslava Obermaierová setkala s koronavirem, který zřejmě dostala od svého syna. Tehdy uvedla, že měla pouze lehký průběh a covid-19 výrazné následky na jejím těle nezanechal. Začátkem roku dostala pak první dávku vakcíny, později druhou. "Vše proběhlo bez vedlejší reakce, ale byla jsem unavená," řekla pro ŽivotvČesku.cz herečka.

V minulém měsíci musela být hospitalizovaná. Vyloučila, že by to bylo z důvodu koronaviru či vakcinace. "To ne, šlo o celkovou slabost. Dostala jsem kapačky a v nemocnici jsem byla tři dny. Pak mě pustili. Teď už je ale vše dobré," řekla pro ŽivotvČesku.cz herečka.

Aktuálně se rozmýšlí, jak stráví prázdninové období. "Tento měsíc k moři určitě ne, jestli pak pojedu v srpnu, to uvidím. Moc se mi nechce kvůli rouškám a testům či certifikátům. Zatím budu na své chatě, ale pak se uvidí," dodala pro ŽivotvČesku.cz herečka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu