Je z ní svůdná blondýna. Anife Vyskočilová prošla výraznou vlasovou proměnou. Její účes zhodnotil kadeřník hvězd

Moderátorka a herečka Anife Vyskočilová
Moderátorka a herečka Anife Vyskočilová
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 7. 2021

Říká se, že život je změna. Půvabnou moderátorku a herečku Anife Vyskočilovou (47) si mnozí pamatují jako temperamentní černovlásku. Ale postupem času prošla výraznou vlasovou proměnou a kadeře si nechala zesvětlit. Novou image zhodnotil kadeřník hvězdných osobností Jan Jirka (28). "Musím říct, že Anife to sluší, na léto příjemná změna. Snědým typům pleti sluší zlaté odstíny, stejně tak jako například ikonické Beyoncé. Jen u nich existuje jedno pravidlo a tím je tmavší odrost," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Anife Vyskočilová se v polovině devadesátých let provdala za herce Ivana Vyskočila a usadila se v Česku. I když láska s ním nevyšla, stala se oblíbenou osobností českého showbyznysu, která je známá svým temperamentním projevem. Postupem let neztrácí půvab a přesto, že mívala téměř uhlově černé vlasy, začínala je zesvětlovat, což jí i podle vlasového odborníka prospělo.

"Přijde mi to jako příjemná změna. I když nerazím pravidlo, že s přibývajícím věkem by žena měla zesvětlit vlasy. Nicméně odstíny by měly být víc měkké a přirozené. Balayage (barvící technika podobná melírování - pozn. red.) je tu už od 80. let, jednou z průkopnic byla Sarah Jessica Parkerová. Ale Balayage už je na ústupu, ulice jimi byly přeci jen zaplněné… Ale musím říct, že Anife to sluší, na léto příjemná změna. Snědým typům pletím sedí zlaté odstíny, stejně tak jako například ikonické Beyoncé," zhodnotil proměnu krásné Anife kadeřník hvězd Jan Jirka pro ŽivotvČesku.cz s tím že existuje jedno pravidlo.

Je to pár měsíců, co se stala pyšnou maminkou dcery Ruminky a užívá si mateřství. Zpěvačka Monika Bagárová (27) má po svém boku zápasníka MMA Makhmuda Muradova (31), ale v posledních týdnech se začalo spekulovat o tom, jak to spolu partneři ve skutečnosti mají. "Máme nový dům a stále spolu žijeme. Táta Ruminky je pořád na cestách a připravuje se na další zápas, proto je s námi opravdu minimálně," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

"Tím je tmavší odrost, jinak by to působilo lacině a uměle. Ale s podzimem bych doporučil ztmavit do světle béžových tónů, aby to nepůsobilo jako Balayage, která je tady pasé, ale opravdu tón v tónu," dodal Jan Jirka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.