Reklama:

Jiří Krampol leží na JIP. Kamarádka Zuzana Bubílková promluvila o komplikacích se srdcem

Jiří Krampol
Jiří Krampol
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 12. 2021

Jiří Krampol (83) musel být opět hospitalizovaný. Leží na JIP se zápalem plic v nemocnici Na Františku. Je to letos už potřetí, kdy se ocitl ve špitále. Předtím po druhé a třetí dávce očkování proti covidu-19. Pro ŽivotvČesku.cz promluvila o jeho stavu kamarádka Zuzana Bubílková (69) a zmínila komplikace se srdcem. "Dělali mu kompletní vyšetření srdce a snad to bude dobré," řekla k jeho aktuálnímu stavu.

Reklama:

Návštěvu za svým kamarádem neplánuje ze dvou důvodů. "Jeho stav v tuto chvíli je, jaký je. On se srdcem má problémy pořád a při každém takovém výkyvu se mu to zhoršuje. Dělali mu kompletní vyšetření srdce a snad to bude dobré. Musí odpočívat. Návštěvu neplánuji, na JIP jednak návštěvy nesmí a tím, že jezdím MHD, nerada bych tam něco zanesla," upřesnila ohledně zdravotního stavu herce a moderátora pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Jiří Krampol se nedávno ocitl v péči lékařů po třetí posilující dávce vakcíny. Komplikace se dostavily podobně jako po druhé dávce. "Ležel jsem tam jen přes noc. Naštěstí to tak hrozné, jako když jsem skončil v nemocnici po druhé dávce vakcíny, nebylo. To bylo strašné. Myslel jsem si, že snad umřu," uvedl již dříve pro ŽivotvČesku.cz, že po vakcinaci měl reakci, která mu neudělala dobře.

Aktuálně si herec vypíná telefon a zapíná si ho jen v nejnutnějších případech. "Na telefonu není, aby odpočíval a měl klid, který je teď pro něj důležitý," dodala Zuzana Bubílková pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: