Reklama:

Jiří Krampol leží znovu v nemocnici. Bojuje se zápalem plic, krátce po třetí dávce očkování. O jeho stavu promluvila Zuzana Bubílková

Jiří Krampol a Zuzana Bubílková
Jiří Krampol a Zuzana Bubílková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 12. 2021

Jiří Krampol (83) skončil opět v nemocnici. Se zápalem plic byl hospitalizován v nemocnici Na Františku. Je to letos už potřetí, kdy musel být hospitalizovaný. Nedávno po třetí dávce očkování. Pro ŽivotvČesku.cz promluvila o jeho stavu kamarádka Zuzana Bubílková (69) "Není mu sice dobře, ale není na přístrojích," uvedla s tím, že ve středu s ním opakovaně mluvila.

Reklama:

"Včera jsem s ním mluvila asi třikrát. Není mu sice dobře, ale není na přístrojích. Dostal antibiotika a bude tam ležet asi čtrnáct dní," řekla moderátorka pro ŽivotvČesku.cz s tím, že si Jiří Krampol raději vypnul telefon, aby měl klid na zotavení.

Dále Zuzana Bubílková uvedla, že ji mrzí, že řada fanoušků z Krampolovy nemoci viní ji, protože jej prý příliš často bere s sebou na akce po celé republice. “Je pravda, že jsme teď o víkendu vystupovali v takové stodole, která nebyla vytopená, a když tam člověk sedí hodinu na židli na pódiu, tak prochladne. Ještě jsem mu sháněla deky a další oblečení, ale stejně se nachladil. Mrzí mě to, ale přeci jen je to dospělý člověk, který je za sebe zodpovědný," smutným tónem hlasu zakončila Zuzana Bubílková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že by si především přála, aby herci a moderátorovi bylo lépe a brzy se uzdravil.

Reklama:

Jiří Krampol se nedávno ocitl v péči lékařů po třetí dávce vakcíny. Dostavily se podobně jako tomu bylo u druhé. "Ležel jsem tam jen přes noc. Naštěstí to tak hrozné, jako když jsem skončil v nemocnici po druhé dávce vakcíny, nebylo. To bylo strašné. Myslel jsem si, že snad umřu," uvedl již dříve pro ŽivotvČesku.cz někdejší hvězdný moderátor a herec, který si zároveň uvědomuje, že současná situace ohledně epidemie neděsí jen jeho, ale daleko více lidí.

Tentokrát však Jiří Krampol takové štěstí neměl a v nemocnici pravděpodobně nějakou dobu stráví. Redakce ŽivotvČesku.cz se jej pokusila kontaktovat, bohužel však jeho telefon není dostupný.


Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: