Jiřina Bohdalová slaví 90. narozeniny. Andrej Babiš poslal vzkaz k životnímu jubileu

Herečka Jiřina Bohdalová a premiér Andrej Babiš
Herečka Jiřina Bohdalová a premiér Andrej Babiš
Foto: Nextfoto.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 5. 2021

Fenomenální herečka Jiřina Bohdalová oslavuje 90. narozeniny. Už od rána jsou sociální sítě plné vzkazů, které umělkyni posílají kolegové i fanoušci. Jeden takový poslal i premiér Andrej Babiš (66) a připojil k němu fotografii, na které Jiřině Bohdalové předává veliký pugét bílých růží.

Přesně před 90 lety přišla na svět herečka Jiřina Bohdalová. Za svou kariéru ztvárnila řadu nezapomenutelných rolí v dnes už kultovních filmech, seriálech i humorných scénkách, díky kterým si jí lidé zamilovali. Už od rána k ní prostřednictvím internetu proudí přání od známých i neznámých tváří, popřát nezapomněl ani premiér Andrej Babiš.

Premiér se s Jiřinou Bohdalovou osobně zná a proto jí i v přání, které zveřejnil na své facebookové stránce, tyká. "Moje nejoblíbenější herečka slaví 90. Jiřinko, hodně zdraví! Energie máš na rozdávání," napsal Babiš k fotografii, na které herečce předává bílé růže a oba se usmívají.

Pod příspěvkem Andreje Babiše je už přes 3 tisíce komentářů, v nichž se jeho příznivci k přání připojují. Do večera času dost, už nyní je ale jisté, že i kdyby se herečka skutečně snažila a nedělala nic jiného, na všechny gratulace odpovědět nedokáže.

Jiřina Bohdalová se ve filmu objevila poprvé už jako šestiletá holčička v roce 1937. Přestože by po celoživotní práci měla na odchod do důchodu nárok, zatím se do něj rozhodně nechystá. Stále vystupuje v televizních pořadech a v letošním roce se objeví hned ve dvou filmech.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.