Jitka Asterová v červených šatech ve společnosti zářila. Prozradila, jak si udržuje mladistvý vzhled

Nextfoto.cz
Herečka a moderátorka Jitka Asterová
Foto: Nextfoto.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 13. 5. 2021

Herečka a moderátorka Jitka Asterová (61) využila po dlouhém lockdownu příležitosti a vyšla si do společnosti na tiskovou konferenci k otevření plánované výstavy. V červených šatech vypadala naprosto fantasticky, jako by během epidemie omládla. "Já jsem využila koronavirovou dobu k péči o sebe a o své tělo," řekla Jitka Asterová pro ŽivotvČesku.cz a popsala, co přesně pro sebe dělá.

Společenské dění začíná ožívat a v pražské Galerii Tančící dům se konala tisková konference k otevření výstavy Praha dekadentní, na které nesměla chybět Jitka Asterová. Herečka a moderátorka přišla v zářivě červených šatech, skvěle naladěná a vypadala jako by omládla. Její vzhled není dílem náhody, během pandemie na sobě pracovala a pokračuje v tom i nadále.

"Já jsem využila koronavirovou dobu k péči o sebe a o své tělo. Cvičím jógu, zdravě jím, teď nově jedu šestnáctihodinový půst a do toho se o mě stará paní doktorka z jedné známé kliniky. Podstupuji různé zákroky, nikoliv výplně nebo tak, revitalizuji si pleť," řekla Jitka Asterová pro ŽivotvČesku.cz.

Ve výrazných šatech vynikla i Jitky opálená pleť. "Je pravda, že jsem se už i trošku opalovala, jen opatrně 20 minut, protože to je zdravé. Vystavila jsem se na terase jen do takové barvy, do které jsem teď opálená, nebyla jsem nikde na dovolené," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz sympatická herečka a moderátorka.

Na akci moderátorka rozdávala úsměvy a pozitivní energii. Vysvětlení je jednoduché, stejně jako další osobnosti, i ona si po dlouhých měsících vyšla do společnosti. "Bylo to proto, že jsem byla po strašně dlouhé době vůbec poprvé na nějaké akci a opravdu jsem si to užila. Člověk kolikrát někam chodí protože musí nebo s nějakou nechutí, ale k té výstavě mám velký vztah. Běží tam ukázka z mého nejoblíbenějšího filmu a mám moc ráda ředitele galerie, který tam dělá jednu větší pecku než druhou. Šla jsem tam optimisticky naladěná," doplnila pro ŽivotvČesku.cz Jitka Asterová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu