Jitka Čvančarová ovládla 7. řadu Tváře. Ve finále se představila jako Susan Boyle a tleskalo se

Susan Boyle v podání Eriky Stárkové
Susan Boyle v podání Eriky Stárkové
Foto: Archiv TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 11. 2020

Hudební show, která aktuálně běží na nejsledovanější tuzemské komeršní stanici, dospěla do finále. A divák nebyl ochuzen o vzpomínky, nostalgie a milá slůvka - jak už to při televizních rozlučkách bývá. První místo nakonec získala herečka Jitka Čvančarová (42), která všechny sobotní večery předváděla vyrovnané a kvalitní výkony. A dočkala se velkých gratulací.

Na druhém místě skončil Albert Černý, třetí je herečka Erika Stárková - pokud jde o výsledky.

"Já si toho opravdu velmi vážím. Ale tady jeden není bez druhého. Není to spravedlivé. Jsme parta báječných lidí a báječných umělců," uvedla ke svému vítězství Jitka Čvančarová a další účastníky show před pečlivým okem televizní kamery přizvala k sobě. Druhé místo bere talentovaný Albert Černý, jehož divák viděl jako legendárního Jožo Ráže.

Třetí pozici obsadila herečka Erika Stárková. "Chci vám všem moc poděkovat, že jste mi zkrášlili každou sobotu a nabili mě pozitivní energií. Jste neuvěřitelní. Za to, co děláte, vás všechny obdivuji," uvedla Erika Stárková na svém instagramovém profilu v příběhu. Ve finálovém kole se představila jako Shakira. Při projevu poděkovala mamince a tatínkovi, že ji jako malou holku vždy podporovali.

Čtvrté místo získala zpěvačka Bára Basiková, která se v sobotu představila jako Garbage. "Jsem ráda, že jsem tu mohla být a poznala krásná přátelství. Přiznávám, že ukápla i nějaká ta slzička. Původně jsem chtěla někoho sbalit v zákulisí, ale přátelství je někdy více než láska," smála se Basiková, když krátce okomentovala bramborovou medaili.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.