Reklama:

Jitka Čvančarová se otužuje v kádi plné ledu v -14 stupních. Pohled na herečku v bílých plavkách je mrazivý

Jitka Čvančarová
Jitka Čvančarová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 1. 2024

Herečka Jitka Čvančarová patří k osobám, které podlehly trendu otužování. Okouzlující bruneta však netroškaří a do ledové vody se vrhá i v aktuálně mrazivém počasí, kdy rtuť teploměru v noci padá hluboko po minus 10 stupňů. Herečka, jež krátké video z kádě plné ledu na své zahradě zveřejnila na sociální síti Instagram, se zdá být s teplotou spokojená. O otužování ví své i moderátorka a herečka Eva Decastelo, jež se každoročně na zimní sezónu těší. Pro ŽivotvČesku.cz o výhodách otužování již několikrát promluvila.

Reklama:

Leckomu při pohledu na otužující se osoby zamrzne úsměv, o to víc, když ve vodě plavou kusy ledu. To je případ i oblíbené herečky Jitky Čvančarové, která se po ránu ponořila do ledové kádě u sebe doma na zahradě. K mrazivému videu na svém instagramovém profilu napsala vše vypovídající komentář. "Dnes ráno hlásím u nás jasno a -14 C."

Reklama:

Brunetka v bílých plavkách si na videu chce potopit i hlavu, což se jí na první pokus nepovedlo. Není se čemu divit, taková záliba je opravdu pro otrlé. Herečka má však v ledové vodě spokojený výraz. O blahodárných účincích otužování ví své i řada dalších odvážlivců - například herečka a moderátorka Eva Decastelo, která se každý rok s prvními mrazíky taktéž vrhá do studené vody.

Sympatická brunetka se svléká do plavek vždy, když teploty padnou k nule a začne sněžit, což se loni na konci listopadu podařilo. Eva se netají tím, že otužování jí velmi pomáhá k udržení štíhlé postavy. "Kombinace studeného vzduchu a studené vody je důležitá. Čím více je studený vzduch, tím je to lepší, protože je teplejší voda. Pro ženy je to fantastické na celulitidu," sdělila pro ŽivotvČesku.cz Eva Decastelo, kterou trend otužování pohltil před čtyřmi lety.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: