Jitka Čvančarová vysvětlila, proč letos Vary budou bez ní. Slíbila, že příště ráda vzbudí rozruch nějakou svou róbou

Herečka Jitka Čvančarová s partnerem Petrem Čadkem
Herečka Jitka Čvančarová s partnerem Petrem Čadkem
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 7. 2022

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech 2022 má po svém zahájení a po legendárním červeném koberci se opět jako každý rok prošla řada známých osobností. Navzdory očekávání se však na něm neukázala herečka Jitka Čvančarová (44), která na minulém ročníku festivalu všem vyrazila dech opulentní modrou róbou. Aktuálně svou neúčast vysvětlila. Pro ŽivotvČesku.cz již dříve stylista slavných Kája Pavlíček (49) uvedl, že z outfitu herečky měl rozporuplný pocit.

Projít se po červeném koberci je okamžikem, na který se řada celebrit po celý rok velice těší. Jedná se o příležitost na sebe upozornit a předvést se v originálním modelu, na který po zbytek roku není vhodná příležitost. Do letošního roku velkou pozornost strhávala herečka Jitka Čvančarová, která pokaždé oslnila výrazným a neobvyklým outfitem.

Naposledy to byly modré šaty s velmi dlouhou vlečkou a širokou sukní, které vzbudily mnoho kontroverzí. "Hedvábí podle mého mínění není ideální materiál na takové šaty, pokud v nich člověk musí sedět. Myslím si, že by Jitce prospělo, kdyby šaty měly menší objem okolo rukou a prsou," okomentoval onen outfit, dělící společnost, módní guru Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz.

Vzhledem k tomu, že je herečka později vynesla znovu, a to na udílení Českých lvů, řada fanoušků s napětím čekala, zda se bude Jitka Čvančarová řídit heslem, že do třetice všeho dobrého, a svůj ikonický model oblékne potřetí. K překvapení všech však pohledná brunetka na červený koberec nedorazila vůbec.

"Už jsme se s manželem Jirkovi Bartoškovi omlouvali. Moc mu děkujeme za pozvání, letos nám to ale na 80 procent nevyjde. Máme s manželem moc práce, zkoušení a neradi bychom, aby to všechno bylo hektické. Příště určitě zase rádi přijedeme a já zase moc ráda vzbudím rozruch nějakou tou svou róbou," uvedla pro Blesk.cz královna rób Jitka Čvančarová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.