Jitka Čvančarová zabodovala na festivalu ve světlých šatech. Dotáhla to k ideálu, chválí herečku stylista hvězd

Herečka Jitka Čvančarová
Herečka Jitka Čvančarová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 8. 2021

Na červeném koberci Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech vyvolala minulý pátek Jitka Čvančarová (43) poprask objemnou modrou róbou. Od té doby však volí na jednotlivé akce o hodně střídmější modely, kterými na sebe sice výraznou pozornost nepoutá, ale vypadá v nich perfektně. Světlé šaty, které si vzala u příležitosti talkshow v karlovarském stánku, zhodnotil stylista slavných na jedničku s hvězdičkou. "Je to velmi příjemný vzhled. Volné světlé šaty jí sluší," řekl pro ŽivotvČesku.cz Kája Pavlíček.

Jitka Čvančarová na zahájení festivalu vynesla objemnou modrou róbu, kterou na sebe strhla mnoho pozornosti. Lidé ani stylisté se ovšem nemohli rozhodnout, jaký mají na šaty názor. "Dodržení dress codu, kterým je velká večerní, je rozhodně skvělé. Ale u Jitky si myslím, že platí pravidlo: Čím méně, tím lépe," řekl k hereččině modelu pro ŽivotvČesku.cz stylista slavných Kája Pavlíček.

V průběhu Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech se už Jitka Čvančarová uchyluje ke střízlivějším modelům, které mnohem víc odpovídají jejímu běžnému stylu oblékání. Ve čtvrtek na cestu do Spa Hotelu Thermal zvolila nevýrazné černé šaty s koženou bundou a v pátek u příležitosti talkshow Libora Boučka (40) oblékla světlé vzdušné šaty, za které má u stylisty jedničku s hvězdičkou.

"Tenhle styl je její civil. Je to velmi příjemný vzhled. Volné světlé šaty jí sluší, Jitka si může světlé barvy dovolit, není pravda, že když žena není vychrtlá nebo vyloženě štíhlá, nemohla by mít světlé barvy. Volný střih je skvělý a šaty jsou sladěné s nude botami, které vidíme na mnoha celebritách a jsou jedním s trendů," zhodnotil Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz hereččin páteční outfit.

Kája Pavlíček kladně hodnotí i účes a líčení. "Volně a pěkně upravené vlasy a jemný make-up se na příležitost talkshow hodí. Myslím si, že Jitka to s tímto modelem dotáhla k ideálu," dodal stylista slavných pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.