Jitka Schneiderová ukázala éterickou krásu. Má skvělou postavu, nemusela mít tak volné šaty, hodnotí stylista celebrit

Herečka Jitka Schneiderová
Herečka Jitka Schneiderová
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 8. 2021

Červený koberec je místem, kde mohou hvězdy zazářit. Herečka Jitka Schneiderová (48), která se zúčastnila slavnostního zahájení MFF v Karlových Varech, opět předvedla svůj půvab. I když podle známého stylisty Káji Pavlíčka (48) oblékla model, který nemusel být tak splývavý. "Mohla si dovolit více ukázat štíhlou postavu, nemusela mít takto volný střih šatů. Působí velmi elegantně a jsem názoru, že to není špatný model. V případě Jitky si myslím, že je to až moc jednoduché. Ale make-up působí přirozeně, decentně a povedl se. Ona je sama o sobě krásná," vyjádřil se pro ŽivotvČesku.cz.

Jitka Schneiderová není pouze herečka, ale žena mnoha talentů. V roce 2015 se dokonce umístila na druhém místě v taneční soutěži plné hvězd. O tři roky později mohli její výkony sledovat televizní diváci v show plné kostýmů, kde prokázala, že herectví skutečně není její jedinou předností.

Na červeném koberci při zahajování 55. ročníku Mezinárodního filmového festivalu se předvedla v bílých šatech módní značky Chloé a šperky měla od Bvlgari. Působila jako éterická víla, ale podle odborníka si mohla dovolit přeci jen více.

"Je tam rafinovanost a ženskost. Ale myslím si, že Jitka Schneiderová má hezkou postavu, proto by nemusela mít takto volný střih šatů. Působí velmi elegantně a jsem názoru, že to není špatný model. Šaty jsou netradiční, ale líbil by se mi k nim asi trochu »divočejší« účes - měla ho trochu ledabylý. Nicméně nějakou extravaganci bych vlasům také nedával, chtělo to možná malinko více práce – náznak lehkého sepnutí nebo zapletení. Pravdou je, že pokud žena vynese výrazný model, tak by ho účes neměl »přetlouci«. V případě Jitky si myslím, že je to až moc jednoduché. Ale make-up působí přirozeně, decentně a povedl se. Ona je sama o sobě krásná, stačí málo a přitom je to akorát," popsal Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz.

"Trochu si nejsem jistý kabelkou, malým psaníčkem. Volil bych méně nápadné, ale je možné, že bylo jejím cílem ten dojem trochu »rozbít«, převažující bílou barvu. Celkově si myslím, že to není špatný outfit. V šatech by neměl být vulgarismus a přílišné odhalování, zažíváme návrat k ženskosti minulého století – čímž nechci říct, že by měly být puritánské, ale spíše se teď nosí určitá skrytá ženskost," dodal pro ŽivotvČesku.cz stylista, který se stará o vizáž a šatník řadě českých celebrit.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.