Jsem 8 let v manželství, svaly mě živí, promluvil Filip Trojovský ze slavné reality show o svém životě

Bývalá hvězda reality show Filip Trojovský
Bývalá hvězda reality show Filip Trojovský
Foto: Se svolením Filipa Trojovského
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 8. 2020

Někdejší účastník známé reality show Filip Trojovský (38) je chlap jako hora. Od dob šmírovací soutěže uplynulo mnoho času a dnes je z Filipa ženáč, který se kariérně vypracoval k tomu, že ho živí sport. "Jsem trenér a majitel fitness centra, zároveň se závodně věnuji disciplíně crossfit," prozradil pro ŽivotvČesku.cz.

Když se Filip objevil ve známé soutěži, okamžitě se stal idolem náctiletých dívek. Už tehdy měl vypracovanou postavu a charisma. Dnes už ale jeho srdce patří jen jedné. "Jsem osm let šťastně ženatý. S manželkou oba podnikáme. Já se věnuji sportu, a to na vrcholové úrovni, zároveň jsem trenér a majitel fitness centra v Brně. Dělám, co mě baví a díky tomu jsem vlastně šťastný. Navíc se nám podařilo v našem centru změnit životy některých lidí k lepšímu," prozradil Filip, který má postavu, že by mu filmový Rambo mohl tiše závidět.

Po konci reality show se snažil chvíli prosadit jako moderátor, ale nakonec usoudil, že sport ho naplňuje více. A úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat. Filip během své soutěžní kariéry získal řadu titulů. A i když sport je pro něj velmi důležitý, pomalu přemýšlí nad rodinným životem.

"Potomka s manželkou zatím nemáme, ale bavíme se o tom. I když to není na pořadu dne, tak do budoucna budeme určitě chtít, abychom byli tři," dodal Filip, který se rozhodně může pochlubit skvostnou postavou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.