Kámoši jak hrom: Zlatý retrívr se stal ochráncem teprve roční holčičky. Hrají si spolu jako sourozenci

Kari s Ryderem jsou věrní přátelé
Kari s Ryderem jsou věrní přátelé
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 11. 2020

Pravé přátelství neexistuje jenom mezi lidmi. Důkazem toho je i zlatý retrívr Ryder, který si zamiloval teprve roční děvčátko a stal se jejím velkým ochráncem a miláčkem celé rodiny Grobových. Dokonce si spolu hrají a malá Kari svého zvířecího přítele nadšeně v řadě věcí napodobuje.

Manželé Lauren (27) a Gavin (28) Grobovi z Washingtonu se před dvěma lety rozhodli pořídit si domácího hlídače a nejlepšího přítele člověka. Volba padla na zlatého retrívra jménem Ryder, který se okamžitě začlenil do rodiny. Přesto, že Lauren měla jako manažerka v marketingu poměrně nabitý pracovní program, toužila s manželem po miminku. Podařilo se a v říjnu loňského roku se stali šťastnými rodiči dcery, která dostala půvabné jméno skandinávského původu Kari (znamená čistá a průzračná).

Tehdy dvouletý Ryder přijal malou Kari s láskou a největší péčí. Místo toho, aby její rodiče měli strach, že by mohl děvčátku pod vlivem zvířecích pudů nějak ublížit, opak byl pravdou. Zlatý retrívr si miminko zamiloval a stejně tak si ho oblíbila i Kari. Ryder s ohledem na její neohrabanost a nevyzpytatelnost dítěte zůstává trpělivým společníkem a k holčičce se chová jako k vlastní. Dává na ni pozor, chrání ji a dokonce si s ní hraje jako by snad byli »sourozenci«. Kari začala napodobovat zvířecího kamaráda tím, že nosí hračky v ústech jako pes, přenáší je a také občas vydává zvuky podobné štěkání.

Selfies are better with my mini bestie in them too 👯‍♀️💕

Zveřejnil(a) Lauren Grob dne Neděle 9. února 2020

Oba spolu mají velmi blízké pouto a jeden na druhého nedají dopustit. Podle Lauren s Gavinem si vzájemně nahrazují sourozence, které nemají. A tak je úplně jedno, že Ryder je zlatý retrívr a Kari teprve roční děvčátko objevující svět. Na jejich krásném přátelství to nic nemění.

Narození děťátka je snad pro každou maminku okamžikem, který je velmi emotivní. Ale někdy ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu