Kámoši jak hrom: Zlatý retrívr se stal ochráncem teprve roční holčičky. Hrají si spolu jako sourozenci

Kari s Ryderem jsou věrní přátelé
Kari s Ryderem jsou věrní přátelé
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 11. 2020

Pravé přátelství neexistuje jenom mezi lidmi. Důkazem toho je i zlatý retrívr Ryder, který si zamiloval teprve roční děvčátko a stal se jejím velkým ochráncem a miláčkem celé rodiny Grobových. Dokonce si spolu hrají a malá Kari svého zvířecího přítele nadšeně v řadě věcí napodobuje.

Manželé Lauren (27) a Gavin (28) Grobovi z Washingtonu se před dvěma lety rozhodli pořídit si domácího hlídače a nejlepšího přítele člověka. Volba padla na zlatého retrívra jménem Ryder, který se okamžitě začlenil do rodiny. Přesto, že Lauren měla jako manažerka v marketingu poměrně nabitý pracovní program, toužila s manželem po miminku. Podařilo se a v říjnu loňského roku se stali šťastnými rodiči dcery, která dostala půvabné jméno skandinávského původu Kari (znamená čistá a průzračná).

Tehdy dvouletý Ryder přijal malou Kari s láskou a největší péčí. Místo toho, aby její rodiče měli strach, že by mohl děvčátku pod vlivem zvířecích pudů nějak ublížit, opak byl pravdou. Zlatý retrívr si miminko zamiloval a stejně tak si ho oblíbila i Kari. Ryder s ohledem na její neohrabanost a nevyzpytatelnost dítěte zůstává trpělivým společníkem a k holčičce se chová jako k vlastní. Dává na ni pozor, chrání ji a dokonce si s ní hraje jako by snad byli »sourozenci«. Kari začala napodobovat zvířecího kamaráda tím, že nosí hračky v ústech jako pes, přenáší je a také občas vydává zvuky podobné štěkání.

Selfies are better with my mini bestie in them too 👯‍♀️💕

Zveřejnil(a) Lauren Grob dne Neděle 9. února 2020

Oba spolu mají velmi blízké pouto a jeden na druhého nedají dopustit. Podle Lauren s Gavinem si vzájemně nahrazují sourozence, které nemají. A tak je úplně jedno, že Ryder je zlatý retrívr a Kari teprve roční děvčátko objevující svět. Na jejich krásném přátelství to nic nemění.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.