Kartář odhalil, kolik si věštci vydělají. A také, kde se u nich bere vzácný dar vidět budoucnost

Kartář Láďa objevil svůj dar už ve 12 letech
Kartář Láďa objevil svůj dar už ve 12 letech
Foto: Archiv Kartáře Ládi
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 12. 2020

Předpovídají budoucnost, vidí do minulosti, mají dar, který nemá každý - alespoň to tvrdí kartáři či věštci. Řada lidí vyhledává jejich služby a je ochotno za ně platit i obrovské částky. Dokonce i někteří politici využívají jejich schopností. Zajímavostí, která se málo ví, je, kolik si dokáží vydělat a kde se bere jejich dar. "Průměrně si lze vydělat třeba dvacet tisíc korun, ale i více, někdy i astronomické sumy," řekl pro ŽivotvČesku.cz muž, který vystupuje jako Kartář Láďa a mnozí ho znají z vysílání televizních stanic.

Když se vysloví slovo »kartář«, některým lidem na rtech naskočí úsměv, jiní jsou přesvědčeni třeba ze své zkušenosti, že tito lidé mají neobyčejný dar - změnili jim totiž život.

Třeba Kartář Láďa o své schopnosti mluví jako o povolání. A nechá si za něj platit. Vidět budoucnost či minulost druhého člověka, najít osobní štěstí, vyhnout se zlému, něco totiž stojí.

Kartář Láďa na svých stránkách uvádí, že třeba za telefonický výklad karet v délce 30 minut zaplatíte 900 korun. Ale pokud máte pocit, že jste prokleti - tak sejmutí negativní energie je levnější, to vás přijde jen na čtyři stovky.

"Kartáři si vydělají přibližně 20 tisíc korun, někteří i víc, záleží, kolik berou za jednotlivé úkony. Také záleží, zda vystupuje v televizi a jak moc je přesný. Znám i kartářku, která si za hodinu vydělá 2000 korun," řekl pro ŽivotvČesku.cz Kartář Láďa, který svůj dar objevil už ve svých 12 letech.

"Já mám dar i napojení, tedy vnímám energii druhého člověka. Umím karty i bez karet, to znamená, že druhého chytnu za ruku a dokáži se na něj napojit, napojit na jeho energii. Svůj dar předvídat, jsem objevil ve svých dvanácti letech. Stalo se to tak, že když jsem někomu něco řekl - předpovědšl, tak se to pak stalo," popsal Kartář Láďa, že nejde o schopnost, kterou se člověk během života naučí, ale je vrozená.

Speciální škola na kartářství a věštectví prý není. Možná snad jen ve filmech jako je série fantasy románů o mladém čarodějovi Harry Potterovi, ale v realitě se pořádají jen kurzy.

"Dělají se kurzy. Někdo na to má, někdo ne, teď myslím mentálně. Tedy musí mít nějaký dar," dodal pro ŽivotvČesku.cz Kartář Láďa, kterého vyhledávají i některé české osobnosti.