Kdo je její nový muž: Natálka ze svatební show potvrdila rozchod s Františkem, má novou lásku

Natálka a František se vzali na zkoušku, bohužel jim to nevyšlo
Natálka a František se vzali na zkoušku, bohužel jim to nevyšlo
Foto: Archiv TV Nova
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 12. 2020

Teprve před nedávnem se odvysílal poslední díl nové svatební show, kterou nabídla divákům nejúspěšnější tuzemská komerční stanice. V ní se potkalo několik párů, mezi nimiž byla i pohledná dvojice - Natálie Mykytenko (23) a František Gebr (36). Jejich průběh vztahu byl jedním z nejsledovanějších a v samotném závěru celého pořadu si řekli, že spolu zůstanou a zkusí dát své společné budoucnosti šanci. Jenže jak se vypnuly televizní kamery, pohádkový příběh se pomalu rozplynul.

Zubní sestřička Natálie dostala přiděleného partnera od trojice porotců a odborníků v oblasti psychologie a biologie. Ti určili, že podle jejich výsledků testování by mohl být jejím životním partnerem podnikatel František, který si získal sympatie televizních diváků hned na začátku celé svatební show.

Před kamerami sice dvojice projevila zájem pokračovat v jejich vztahu i po skončení pořadu, ale v reálném životě bez sledování si oba uvědomili, že to přece jenom není to pravé, co od toho očekávali.

"Nevyšlo nám to, nejsme partneři. Vyzkoušeli jsme to bez kamer, takže to bylo najednou trochu jiné, ale každý jsme prostě jiný," zhodnotil František vztah s pohlednou blondýnkou v rozhovoru pro TV Nova.

Natálka jen potvrdila jeho slova s tím, že po rozchodu s Františkem už navíc není sama. "Jsme přátelé. Zkusili jsme to, dali jsme tomu nějakou šanci, akorát jsme zjistili, že asi každý do budoucna potřebuje trošku něco jiného. Co se týká mě a mého osobního života, tak už jsem někoho potkala. Nějakou chvíli už někoho mám," přiznala Natálie v rozhovoru pro nejsledovanější tuzemskou komerční stanici.

Kdo je nový partner účastnice reality show, zatím není jasné. Půvabná blondýnka zatím o něm nechce mluvit a aktuálně vyrazila na dovolenou za sluncem, což je patrné z takzvaného instagramového příběhu. Dá se ale usuzovat, že nový muž po jejím boku jí dělá i společnost i v zahraničí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.