Když na sebe koukám, tak chyby nehledám, prozradila Hana Zagorová a přidala vzkaz pro Petra Rychlého

Zpěvačka Hana Zagorová a operní pěvec Štefan Margita
Zpěvačka Hana Zagorová a operní pěvec Štefan Margita
Foto: nextfoto.cz

Jedna z nejlepších českých a československých zpěvaček Hana Zagorová (74) se netají tím, že už jí hodně chybí kontakt s publikem. Proto ráda přijala nabídku, aby se objevila v kostýmové show, kde si připravila vystoupení s hercem Petrem Rychlým (55), který měl za úkol napodobit jejího manžela Štefana Margitu (64). "Petr to vyzpíval báječně a byl skvěle připravený," řekla o kolegovi pro ŽivotvČesku.cz.

Hana Zagorová se už zcela zotavila z těžkého boje s koronavirem a zase rozdává radost fanouškům. Koncerty jsou stále kvůli vládnímu nařízení nemožné, fenomenální zpěvačka tak alespoň baví publikum přes televizní obrazovky. Přijala nabídku nejúspěšnější komerční televizní stanice a připravila si vystoupení s Petrem Rychlým. V neděli budou v oblíbené hudební show zpívat duet Den je krásný. Petr Rychlý nahradí v písni Štefana Margitu.

"Pro mě bylo natáčení Tváře opravdu velmi příjemným zážitkem. Petra Rychlého znám mnoho let, ale nikdy jsme neměli možnost spolu vystupovat. Petr to vyzpíval báječně a musím ho pochválit, jak skvěle byl připravený. Jsem moc ráda, že jsem do té spolupráce šla," popsala Hana Zagorová pro ŽivotvČesku.cz spolupráci s hercem, který roky září v seriálu z lékařského prostředí a přiznala, že patří mezi oddané diváky hudební show.

"Na Tvář se dívám moc ráda. Neustále mě překvapuje, kolik mladých talentovaných lidí u nás máme. Já se vždy skvěle bavím a hodně zasměji, když někdo imituje mě. Chybičky na takových vystoupení vůbec nehledám, jde přeci hlavně o zábavu. Jsem ráda, že se moje písně v show objevují a vždy si je ráda poslechnu," uvedla usměvavá zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz a posteskla si, jak moc jí vadí, že nemůže před živé publikum. "Byla to příležitost zase rozdávat radost. Znovu jsem si uvědomila, jak moc se těším, až konečně tu potvoru porazíme a budeme moc být mezi lidmi a zpívat jim," dodala Hana Zagorová pro ŽivotvČesku.cz.

Natáčení společného duetu si ale pochvaloval také Petr Rychlý. "Přiznávám, že jsem trochu takový perfekcionista, takže jsme se s Hankou domluvili tak, že za ní zajedu, abychom si duet nazkoušeli v soukromí mimo kamery, a tím si i jeden na druhého zvykli," řekl oblíbený herec k tomu, jak se na song Den je krásný připravoval.

Přesně před rokem dne 1. března 2020 byly v České republice zaznamenány první případy lidí...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu