Kráska, kterou diváci už viděli. Na večeři u Pohlreicha se objevila druhá Monika Bagarová

Monika Bagárová v reality show První večeře
Monika Bagárová v reality show První večeře
Foto: Se svolením FTV Prima
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 9. 2021

Takovou krásku s dokonalou postavou by u stolu v restauraci chtěl mít každý. David (29) si seznamovací večeři u šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha (64) užil po boku Moniky Bagarové (31). Nejedná se ale o známou zpěvačku, nýbrž o ženu, kterou dobře znají diváci, kteří sledují fitness. Monika Bagarová je totiž známou modelkou a úspěšně soutěží v bikini fitness. "Nikdy se nepleteme do toho, co si hosté u stolu povídají," řekl pro ŽivotvČesku.cz Zdeněk Pohlreich, jak to chodí běžně v restauraci. První večeře pod dohledem televizních kamer má ale jiná pravidla. V takovém případě se chce dívat a poslouchat i personál.

Když devětadvacetiletý David jel na seznamovací večeři, tak si přál, aby u stolu na něj čekala nějaká atraktivní žena. To se mu splnilo. Kdyby dopředu dostal jméno své nápadnice, tak by si mohl myslet, že prožije příjemný večer se zpěvačkou Monikou Bagárovou (27). Jde však pouze o shodu jmen. Kráska z reality show První večeře se narodila o pět let dříve než populární zpěvačka. Navíc její příjmení je Bagarová.

Diváci, kteří měli pocit, že Moniku Bagarovou už museli někde vidět, se nemýlili. Na Instagramu ji sleduje více než 23 tisíc lidí a další fanoušci budou jistě přibývat.

Monika Bagarová se narodila v Hranicích na Moravě, po studiu práv v Olomouci se vydala na dráhu advokátní koncipientky, později zvítězila nad dalšími zájmy kariéra sportovkyně. Dnes kráska dokázala spojit fitness i advokacii. Monika Bagarová úspěšně reprezentuje Česko i na mezinárodních bikini fitness soutěžích.

"Baví mě cviky na zadek a to zejména takové, u kterých cítím to pravé pálení. Mými nejoblíbenějšími cviky jsou hip thrust a zakopávání. Často používám gumičky, a to jak samostatně, tak spolu se stroji. Mojí nejslabší partií jsou ramena. Břicho nikdy nebylo mou problémovou partií, bohudík mám viditelné kostičky po celý rok. O břichu se říká, že se tvoří v kuchyni, je nutné dodržovat kvalitní stravovací plán. Naopak zadku a nohám se musím pečlivě věnovat a osvědčily se mi vypalovací cviky, tedy ty o mnoha opakováních. Silovými cviky jsem si vybudovala dobrý základ a nyní se ve svých trénincích zaměřuji více na zkvalitňování a zeštíhlování, než na nabírání svalové hmoty, neboť mým cílem není být příliš robustní," vysvětlila pro magazín Muscle and Fitness sympatická žena, která dlouho žila v Austrálii.

Monika Bagarová dosud dokázala dobře kombinovat cestování, sportování a modeling. Jen na muže nezbývalo tolik času. Možná že právě televizní večeře u Zdeňka Pohlreicha jí přivábí kromě Davida i další nápadníky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.