Krásná Anna Slováčková očima slavného otce: Moc jí to sluší, říká Felix Slováček o dceři. Popsal, díky čemu výrazně zhubla

Hudebník Felix Slováček s dcerou Annou
Hudebník Felix Slováček s dcerou Annou
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 9. 2021

V poslední době zažívá náročnější období přední hudebník Felix Slováček (78), který zatím nedokázal najít společné slovo se svojí manželkou Dagmar Patrasovou (65). Radost mu však do všedních dnů vnáší jeho půvabná dcera Anna (26), s níž má velmi hezký vztah. "Má delší vlasy a moc jí to sluší. A zhubla díky tomu, že na sobě teď maká. Ty prášky, které musela brát, vedly k tomu, že přibrala a to žádná žena nemá ráda," vyjádřil se její otec pro ŽivotvČesku.cz.

Na finále soutěže Miss Svoboda, která poukazuje nejen na ženskou krásu, ale také na základní principy svobody, se v prostorách pražského hotelu Ambassador sešel otec s dcerou – Felix Slováček a jeho krásná dcera Anna. Ta v minulosti zazářila nejen v seriálu z lékařského prostředí, ale také v televizní show plné kostýmů, kde předváděla přímo neskutečná hudební vystoupení.

Oba spolu mají velmi hezké pouto a je vidět, že si opravdu rozumí. Hrdý otec slovy chvály na nadanou dceru rozhodně nešetří a tak není pochyb, že mu sympatická blondýnka dělá velkou radost.

"Zdědila po mně i po Dádě talent. Za druhé po mně obrovskou píli a chuť do života. Má delší vlasy a moc jí to sluší. A zhubla díky tomu, že na sobě teď maká. Ty prášky, které musela brát, vedly k tomu, že přibrala a to žádná žena nemá ráda. A Anička, protože je na sebe tvrdá, tak to dožene všechno zpět. Jsem na ni pyšný," řekl pro ŽivotvČesku.cz vyznavač ženské krásy Felix Slováček, jak pohlíží na svoji úspěšnou dceru, která koncem srpna oslavila 26. narozeniny.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.