Krásná Celeste Buckinghamová slaví 26. narozeniny. Od kolegyně z branže dostala originální přání

Zpěvačka Celeste Buckinghamová
Zpěvačka Celeste Buckinghamová
Foto: nextfoto.cz

Narozeniny jsou vždy důvodem k oslavě. Půvabná zpěvačka Celeste Buckinghamová, která zazářila v pěvecké soutěži jako soutěžící a nakonec se ukázala také v roli porotkyně v obdobném pořadu, slaví 3. května 26. narozeniny. Přes redakci ŽivotvČesku.cz poslala milé přání k významnému dni kolegyně a zpěvačka Dannie Ella. "Celeste bych chtěla popřát hlavně pevné zdraví, hodně lásky, spokojenosti, spoustu smíchu a šťastných momentů. A aby to všechno mohla pokaždé sdílet s milujícími lidmi," vzkázala.

Slovenská zpěvačka s americko-švýcarskými kořeny se poprvé představila jako 15letá dívka v televizní pěvecké show vysílané na nejúspěšnější tuzemské komerční stanici. I když v soutěži nezvítězila a skončila na desátém místě, pro mnohé zůstala nezapomenutelná nejen díky svému půvabu, ale také barvě hlasu a hudebnímu nadání.

Rodiče ji odmalička podporovali v jejím snu a talent má v krvi také její sestra Carmel, se kterou zpěvačka nazpívala duet s názvem Gone. Spolupracovala s řadou úspěšných umělců a přední příčky hitparád válcoval její duet I Was Wrong s rapperem Majkem Spiritem (36) nebo hit Run, Run, Run. Objevila se dokonce i ve filmu, když si v roce 2014 zahrála po boku herce Samuela Spišáka (28) princeznu ve slovenské pohádce Láska na vlásku.

Čas ale utíká jako voda, a tak není divu, že z mladé dívenky vyrostla sebevědomá dospělá žena. Právě 3. května 2021 slaví 26. narozeniny, ke kterým jí poslala milé přání její kolegyně z branže a také kamarádka.

"Celeste bych chtěla popřát hlavně pevné zdraví, hodně lásky, spokojenosti, spoustu smíchu a šťastných momentů. A aby to všechno mohla pokaždé sdílet s milujícími lidmi. Ostatní už pak přijde automaticky samo. Všechno nejlepší k narozeninám, Cel," vzkázala přes redakci ŽivotvČesku.cz nadaná zpěvačka a nekorunovaná královna českého soulu a R&B Dannie Ella.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.