Krásná Inna Puhajková ukázala žhavou postavu jen v plavkách. Prozradila, jak si ji udržuje. Cvičení ani drastické diety za jejím sexy tělem nestojí

Inna Puhajková
Inna Puhajková
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
lucie.tumova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 8. 8. 2022

Sportovní moderátorku Innu Puhajkovou (36) mohou diváci vídat na televizní obrazovce už od roku 2012. Do povědomí veřejnosti se ale dostala jako partnerka českého hokejového útočníka Jaromíra Jágra (50), s nímž strávila ve vztahu dlouhých šest let. Pro ŽivotvČesku.cz prozradila, jak se stará o svou perfektní figuru. "Upřímně se moc nepředřu," řekla s úsměvem sporťačka.

Říká se, že kamera přidává pět až deset kilogramů, proto si většina televizních moderátorek musí hlídat své proporce. Oblíbená tvář sportovního zpravodajství Inna Puhajková není výjimkou.

Nutno ale dodat, že to má, tedy alespoň podle svých slov, docela jednoduché. "Asi vás nepotěším, ale upřímně se moc nepředřu. Za svou postavu vděčím z více jak 60 % genům. Když necvičím, tak přiberu maximálně 1 až 2 kg, ale vypadám víceméně stejně. Když cvičím, tak se samozřejmě cítím lépe, protože je postava pevnější, což je podle mě to nejdůležitější," svěřila se redakci ŽivotvČesku.cz půvabná modelka.

Rozhodně to ale neznamená, že by sympatická brunetka, jež na sociálních sítích často ukazuje své perfektní křivky v plavkách, na pohyb a sporty zanevřela. "Momentálně chodím hlavně plavat a občas si zajdu na jógu, ráda jezdím i na silničním kole nebo hraju tenis, ale letos jsem toho popravdě moc nenajezdila ani nenahrála, tak snad to během léta ještě trochu doženu," popsala oblíbené fyzické aktivity pro ŽivotvČesku.cz rodačka z Ukrajiny, která v České republice žije od počátku 90. let.

Následně se podělila také o stravovací návyky, které dodržuje. "Na jaře jsem v rámci detoxu měla 3 týdny speciální odlehčený jídelníček, jinak žádné diety nedržím. Mám ráda spíše lehká jídla, v poslední době jsem hodně omezila maso a zařadila naopak více zeleniny nebo například tempeh, tofu, kozí sýr atd. Naštěstí nemám mlsný jazýček, takže to nepřeháním ani se sladkostmi, ani nepiji ochucené limonády," prozradila pro ŽivotvČesku.cz vítězka soutěže iMiss roku 2004.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.