Krásná Nicol Lenertová promluvila o letní dovolené. A přiznala vedlejší reakci po očkovaní

Bývalá moderátorka Nicol Lenertová
Bývalá moderátorka Nicol Lenertová
Foto: Showpix
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 6. 2021

Zanedlouho začíná astronomické léto a dovolené se řadí k hlavním plánům, které jsou na pořadu posledních dnů a týdnů. Bývalá moderátorka Nicol Lenertová (46), která patřila k oblíbeným televizním osobnostem, má vyhlídky na následující dva měsíce jasné. "Kdyby to šlo, určitě bych k moři vydala, ale asi na to ještě není správná doba a počkám si. Letos budeme rádi, když se s rodinou vydáme alespoň na naše oblíbené hory, které jsou i v létě nádherné," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Bývalá hvězda televizní obrazovky tvoří rodinu se sportovním manažerem Jaroslavem Kalátem a dvěma syny Jardou (15) a Dominikem (12). S blížícími se prázdninami plány na letní měsíce příliš neřeší, protože budou spíše o práci.

"Zatím nemám vůbec žádný plán. Vím, že mám týden na začátku prázdnin rezervovaný s dětmi, ale jinak bude léto hodně pracovní. Mám dost povinností a také hlavně uvidím, jaká bude situace. Necháváme to zatím volně plynout. Přála bych si, aby nám vyšel alespoň ten týden společné dovolené v době prázdnin," řekla Nicol Lenertová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že i když nechvátá nikam na prosluněné pláže, myšlenky na zahraničí zůstávají ve vzpomínkách.

"Moře miluju a šíleně chybí mně i mým dětem – už uplynula dlouhá doba, co jsme všichni společně cestovali. Kdyby to šlo, určitě bych se k němu vydala, ale asi na to ještě není správná doba a počkám si. Letos budeme rádi, když se vydáme aspoň na naše oblíbené hory, které jsou i v létě nádherné. Moře si necháváme v plánu na jiný rok," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz krásná bývalá moderátorka, která pracuje jako tisková mluvčí známé zdravotní pojišťovny, proč zahraniční dovolenou letos oželí.

Sama říká, že v životě stihla procestovat hodně destinací a nemá tak žádnou velkou cestovatelskou touhu. Důležitá je pro ni spíše skutečnost, s kým tráví čas než to, jestli je v zahraničí, nebo v českých luzích a hájích.

Z minulých měsíců má za sebou prodělaní onemocnění covid-19, kdy léčba a rekonvalescence trvala kolem osmi týdnů.

"Už mám za sebou i první očkování, které jsem chtěla určitě podstoupit. Časový rozestup mezi onemocněním a očkováním nebyl moc velký. Právě po první dávce jsem měla menší reakci, ale s tím jsem počítala. Věděla jsem, že to může mít vliv - s ohledem na mé problémy respiračního charakteru, které jsem měla od dětských let. Většinou se reakce liší u lidí, kteří covid prodělali a naopak. Byla jsem unavená, nemohla jsem zvednout ruku, měla jsem zimnici a zvýšenou teplotu. Každý ať se rozhodne, jak sám chce, ale já do očkování šla i s vědomím, že budu mít nějakou reakci. Naštěstí už je to dobré," popsala pro ŽivotvČesku.cz Nicol Lenertová osobní zkušenosti s nemocí i očkováním proti koronaviru.

Jsou slavní, které mají lidé spojené se štíhlou postavou a naopak. K těm snadno zapamatovatelným »baculkám« v minulosti patřila australská herečka a spisovatelka Rebel Wilsonová (41), která však prošla za jediný rok dramatickou proměnou. Díky hubnoucí metodě a cvičení s osobním trenérem zhubla 30 kilogramů a zdá se, že nový životní styl ji začal také bavit. Ale stále na sebe musí být přísná a dodržovat některé zásady.

Ale přiznává, že právě mořský vzduch jí vždy pomáhal při zdravotních problémech s dýchacími cestami, na které trpěla. "Alespoň za mě je moře skvělý lék a pomáhá právě na respirační obtíže. Nicméně věřím, že mi nic neuteče. Jsou chvíle, na které si ráda počkám a ráda se jich dočkám (směje se). Všechno má svůj čas," dodala pro ŽivotvČesku.cz.

Letní vlna covidu v Česku druhým týden v řadě zpomaluje. Testy potvrdily za posledních sed...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.