Rebel Wilsonová odhalila rutinu, díky které má dole 30 kilogramů. Vyzkoušela známou dietní metodu

Herečka Rebel Wilsonová
Herečka Rebel Wilsonová
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 6. 2021

Jsou slavní, které mají lidé spojené se štíhlou postavou a naopak. K těm snadno zapamatovatelným »baculkám« v minulosti patřila australská herečka a spisovatelka Rebel Wilsonová (41), která však prošla za jediný rok dramatickou proměnou. Díky hubnoucí metodě a cvičení s osobním trenérem zhubla 30 kilogramů a zdá se, že nový životní styl ji začal také bavit. Ale stále na sebe musí být přísná a dodržovat některé zásady.

Svět Hollywoodu bývá tvrdý a velká pozornost je věnována vzhledu a trendu štíhlosti. Rebel Wilsonová dokázala ze své kypré postavy a křivek udělat přednost a zapsala se do povědomí diváků jako »baculatá« herečka, čemuž odpovídaly i její role. Objevila se v muzikálové trilogii Ladíme!, komedii Jak porodit a nezbláznit se nebo vytvořila romantickou dvojici s Liamem Hemsworthem (31) ve filmu No není to romantika?

Herečka s australskými kořeny, která vystudovala práva, se dlouhé roky prezentovala kilogramy navíc a udělala z nich svoji přednost. Mnohým ženám dodala sebevědomí a vybudovala si díky nebojácnosti a energické povaze čestné místo v herecké branži. Podobně jako zpěvačka Adele (33) dala naději všem, kteří se bojí prosadit kvůli váze a postavě neodpovídající nastavenému kultu krásy. Ale stejně jako ona se rozhodla pro změnu a časem se přiklonila k hubnoucímu procesu, o kterém veřejně promluvila v lednu 2020.

"Myslím, že mě skutečně zajímalo to, jak s člověkem jednají ostatní lidé. Teď když jsem v dobré kondici, někteří mi nabízejí odnést nákup do auta nebo mi podrží dveře. Říkala jsem si: Tohle se děje ostatním lidem celou dobu?" řekla Rebel Wilsonová v pořadu The Morning Crew australského rádia 2Day FM.

V začátcích hubnutí začala více chodit a vyřadila z jídelníčku nezdravá jídla, tzv. junk food a výrazně omezila příjem cukru v potravinách. I když sama na sociálních sítích přiznala, že měla chutě na sladké, ale cítila podporu fanoušků, kteří ji motivovali, aby to nevzdala. S trenérem Jonem Castanem cvičila sedm dní v týdnu a tvrdě dřela při tréninku s vysokou intenzitou. Sprintovala do schodů, chodila na dlouhé a svižné túry, protože chůze pro ni byla především v začátcích nejlepším způsobem, jak při své váze hubnout.

"Předtím jsem většinu dní jedla 3000 kalorií, a protože to byly hlavně sacharidy, byla jsem pořád hladová. Takže jsem změnila stravování a jím hodně bílkovin – což je pro mě trochu těžké, protože jsem dřív maso moc nejedla. Jím ryby, hodně lososa a kuřecí prsa," cituje krásnou hollywoodskou hvězdu Womenshealthmag.com.

Vyzkoušela také tzv. Mayrovu metodu nebo dietu, což je redukční léčba nadváhy. Mezi její zásady patří například to, že člověk musí jídlu věnovat čas a jíst pomalu, přestat jíst, když se dostaví pocit uspokojení, dodržovat pitný režim mezi jednotlivými jídly (ale ne při jídle) a největší porcí dne by měla být snídaně, menší pak oběd a nejmenší večeře. Po 15. hodině by pak člověk neměl jíst syrové potraviny.

Jak se říká – krása něco stojí. Zpěvačka, herečka a modelka Jennifer Lopezová (51) je k sobě velmi přísná a snaží se udržovat se v kondici zaběhlou a funkční rutinou. Neustále je v pozornosti médií, a proto si na vzhledu hodně zakládá. Diskutovaným tématem bylo vždy její pozadí, které si měla nechat pojistit na neskutečných 27 milionů dolarů (v přepočtu přes 563 milionů korun). To však kráska vyvrátila. Její křivky budí obdiv, ale stojí za nimi hodně úsilí a odříkání.

Rebel Wilsonová nyní váží o 30 kilo méně a ztráta této hmotnosti z ní udělala novou ženu. Přestože byla krásná i předtím, je zřejmé, že díky novém životním stylu se cítí silnější a zdravější.

Proslavila se jako rozkošná kudrnatá dívka, tou už ale dávno není. Herečka Emma Watsonová ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.