Lela Vémola prošla proměnou módního stylu. Místo třpytek ukázala nový nos po plastice

Lela Vémola
Lela Vémola
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 1. 2023

Influencerka a moderátorka Lela Vémola (33) si poprvé od doby, kdy na podzim loňského roku prodělala plastickou operaci nosu, vyrazila do společnosti, a to rovnou na večírek známého pánského magazínu. Překvapila nejen novým profilem své tváře, ale také nezvykle umírněným outfitem. "Od Lely jsme určitě zvyklí na větší extravaganci," potvrdil pro ŽivotvČesku.cz stylista slavných Kája Pavlíček (50).

V říjnu roku 2022 Lela Vémola odcestovala do Íránu, kde podstoupila plastickou operaci nosu. S provedením té předchozí totiž nebyla spokojená. Ve středu večer se poprvé od doby, kdy se operaci podrobila, objevila ve společnosti. Na party v pražském Slovanském domě oslnila svou elegancí a umírněným vzhledem, který u ní rozhodně není na denním pořádku.

Fanoušci blond influencerky si začali všímat, že od doby, kdy moderuje na televizní stanici Barrandov svou vlastní talkshow »Lela Show«, se začala také jinak oblékat. Namísto vyzývavých modelů, které neponechávají příliš prostoru pro fantazii, nyní preferuje spíše kostýmky a jednoduché outfity, připomínající spíše dámu, jež se pohybuje na poli byznysu.

Že je Lela Vémola ustrojená jinak, než jsou u ní všichni zvyklí, si všiml také stylista celebrit Kája Pavlíček. "Většinou si obléká odvážnější modely, tentokrát ale sáhla po klasických společenských šatech. Vzhledem k příležitosti, o jakou se jedná, je to outfit vhodně zvolený, sedí jí a nemám pocit, že bych na něm našel nějakou chybičku," pochválil pro ŽivotvČesku.cz vnadnou blondýnku expert z oblasti módy.

"Kdyby si snad vzala ještě nějaké psaníčko, aby nemusela držet telefon jen tak v ruce," doplnil pro ŽivotvČesku.cz Kája Pavlíček.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.