Litry potu a dřina, která bolí. Radek Kašpárek ukázal svou hubnoucí cestu, na jejímž konci bude mít vyrýsovanou postavu

Autor: Instagram Radka Kašpárka |
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 9. 9. 2023

Mírné zdravotní komplikace se štítnou žlázou, nedostatek pohybu, stres a vyhlášený šéfkuchař Radek Kašpárek musel lidově řečeno sáhnout po záchranné brzdě. Jeho slovy stačilo málo k tomu, aby si na zimu musel shánět o velikost větší oblečení. "Do konce roku mám cíl shodit dvacet kilogramů," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz gastro mistr, proč po prázdninách je velmi často vidět ve fitness centru, kde si dává pořádně do těla.

Charismatický šéfkuchař na své postavě začal pracovat, aby se nejen dostal do formy, ale zbavil se přebytečných kilogramů. V předtočených dílech kulinářské show z loňského roku, ve které byl porotcem, bylo znát, že má mírnou nadváhu. V současnosti ale změnil životosprávu a začal se více hýbat.

"Dvacet kilogramů musí dolů, a to do konce roku. Makám na tom a musím říct, že i když to je opravdu někdy pořádná dřina, tak se cítím skvěle. Pohyb je důležitý a celkově se podepisuje na psychice člověka. Takže u mě to není vyloženě jen o hubnutí," popsal pro ŽivotvČesku.cz věhlasný gastro umělec, který si ve videu výše skutečně »nakládá«.

Kašpárek jistým pohledem následuje svého kolegu ze známé televizní soutěže pro amatérské kuchaře Jana Punčocháře, který se před časem pochlubil výraznou proměnou. A to když se mu za zhruba rok a půl podařilo na váze dostat dolů 20 kilogramů. Stalo se tak podle jeho slov přirozenou cestou bez drastických diet.

Radek Kašpárek
Radek Kašpárek
Foto: Nextfoto

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.