Lucie Bílá navštívila novou restauraci Radka Kašpárka. Byl to zážitek, říká slavný šéfkuchař

Radek Filipi a Lucie Bílá
Radek Filipi a Lucie Bílá
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 1. 2024

Restauraci na Staroměstském náměstí, kterou před Vánocemi otevřel známý šéfkuchař Radek Kašpárek, navštívila zpěvačka Lucie Bílá s partnerem Radkem. Snímek s několikanásobnou zlatou slavicí sdílel Radek Kašpárek na svém instagramovém profilu. Redakce ŽivotvČesku.cz úspěšného gastro mága oslovila s dotazem, jak setkání s populární zpěvačkou vnímal. "Byla to velmi příjemná návštěva," popsal porotce známé soutěže amatérských kuchařů.

Lucie Bílá s partnerem Radkem Filipim navštívili nově otevřenou restauraci v srdci Prahy, kterou před více jak měsícem otevřel vyhlášený šéfkuchař Radek Kašpárek. Podle slov gastro mistra to bylo velmi příjemné setkání, které rozhodně nebylo poslední.

"Byli poprvé a nebyli naposledy. S Radkem se známe, už v minulosti jsme nějaké setkání plánovali. Lucka mě dokonce zvala na vánoční koncert, ale v té době jsem otevíral restauraci před Vánocemi. Takže jsem rád, že jsme se poprvé takhle mohli potkat, byl to příjemný zážitek," sdělil pro ŽivotvČesku.cz oblíbený porotce soutěže amatérských kuchtíků.

Radek Kašpárek, který momentálně působí ve dvou pražských restauracích, z čehož jedna je oceněna michelinskou hvězdou, už téměř půl roku maká na své kondici. Od konce září každé ráno brzy vstává a chodí trénovat do posilovny. Radkovy proměny si začíná všímat okolí a každodenní dřina začíná přinášet ovoce. Kromě úspěchu s oběma restauracemi se věhlasnému kuchaři daří plnit i cíle týkající se hubnutí. Pro ŽivotvČesku.cz sympatický Radek prozradil, že by rád shodil dvacet kilogramů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.