Magické datum 12. 02. 2021. Numeroložka varuje před tím, co hrozí a naopak může vést k úspěchu

12. únor 2021 připadá na magické datum
12. únor 2021 připadá na magické datum
Foto: Archiv ŽivotvČesku.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 2. 2021

Druhý únorový pátek přináší datum 12. 02. 2021, které je do jisté míry magické. Skutečnost, že je palindromatické však není tak zásadní, jak by se mohlo zdát na první pohled. V tento den je třeba se vyhnout některým životním krokům, ale jiným zas naopak z hlediska numerologie přeje. O tom, čemu se rozhodně vyhnout, na co se naopak zaměřit a co čeká lidi narozené v tento den, promluvila pro ŽivotvČesku.cz známá numeroložka.

Některé kombinace čísel mohou předurčovat řadu zajímavých věcí. Mnohdy apelují na to, co má člověk udělat, nebo od čeho má dát raději ruce pryč. Pomáhají, varují a ukazují směr. Právě datum 12. 02. 2021 pak přináší také mnohá poselství.

"Je hned z několika hledisek zvláštní – fakt, že ho můžeme číst zepředu i zezadu stejně nehraje žádnou velkou roli. Datum je plné jedniček a dvojek, a to jsou čísla, která se tady ukazují v počtu čtyři a čtyři. Počítá se i nula, která patří do mezisoučtu životního čísla tohoto souboru – je to v podstatě jakýsi »žolík« nahrazující jedničku. Právě tato kombinace působí velký tlak," řekla numeroložka Zuzana Pavelková pro ŽivotvČesku.cz.

Lidé, kteří se dnes narodí, mohou více pociťovat psychické problémy a trpět úzkostí, plačtivostí a mnohdy nespokojeností s vlastním životem.

"Jejich partneři se hodně nadřou, než je přimějí uvěřit, že jsou jejich city skutečné. Jsou to lidé, kteří dokážou mít velkou vůli a překonávat překážky. Ale mohou trpět pocitem osamělosti. Budou mít rovinu oddanosti, což jsou chybějící čísla 7, 8, 9 – díky tomu získají přirozeně vůdčí schopnosti a budou silnou osobností. Mají také schopnost zasvětit se všemu, v co budou 100% věřit. Pokud správně zaměří tok své energie do něčeho konstruktivního, mohou dokázat velké věci, nebo se naopak zdevastovat," popsala pro ŽivotvČesku.cz numeroložka, co je dáno do vínku dnes narozeným dětem.

Z obecného hlediska ale magické datum dává do života i čísla, která jsou příznivá. Nejde pouze o jedničky a dvojky.

"Dává i trojky, což je logika a schopnost uvažování. Pětka pak přináší odhodlání, vytrvalost, umění dotahovat věci do konce a něco dokázat. Je tam i celá řada čísel, která chybí, což také není úplně ideální – tvoří však jisté roviny, které jsou velmi důležité. Lidé budou mít v toto datum rovinu inspirace, rovinu oddanosti věci a rovinu vize. To znamená, že vidí až za hranici »normálnosti« a mohou mít předtuchy. Končí to rovinou myšlení – ta dává schopnost cestovat si tak trochu ve svém vlastním já," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz numeroložka Zuzana Pavelková a doplnila, že už jenom tlak kombinace dvou čísel, jedničky a dvojky, není úplně dobrý.

Pro datum 12. 02. 2021 má několik rad čemu se určitě vyhnout a v čem může mít člověk v dnešní den naopak velké úspěchy.

"Nové začátky jsou možné, ale nedoporučovala bych začínat nic v rámci citového života – výsledná cifra je lichá jednička, to je egoistické číslo. Pokud by chtěl někdo začít podnikat nebo plánovat něco v pracovní sféře, tak ano, v tomto ohledu je to dobré. V citové oblasti je to však v dnešní den enormně rizikové. Proto bych nedoporučovala svatby a důležitá citová rozhodnutí, ta bych určitě neřešila," dodala numeroložka Zuzana Pavelková při ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.