Magické datum 21. 1. 2021 přinese změny. Od pravého poledne je třeba dávat si pozor, říká numeroložka

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 1. 2021

Čtvrtek 21. ledna 2021 přinesl magické datum, které představuje pro mnohé den, který musí být díky kombinaci stejných čísel z nějakého důvodu něčím jedinečný. Podle výkladu numerologie bude člověk moci využít povzbuzující sílu a uzavřít některé bolestné kapitoly života, které se s ním dlouhou dobu vlekly. "Staré nesnáze a zranění odezní a nastane čas na transformaci," uvedla numeroložka pro ŽivotvČesku.cz.

Na třetí lednový čtvrtek připadlo datum 21. 1. 2021, které rozhodně vzbuzuje minimálně větší pozornost. Avšak i z hlediska numerologie přináší den, který může být v řadě věcí očistným procesem a podle významu čísel předznamenává šanci k určitému osvobození a životnímu posunu.

"Číslo 21, které se v datu opakuje, podporuje transformaci, zakončení či opuštění něčeho, co již není potřebné nebo nedává smysl. Staré nesnáze, neúspěchy, zranění a úzkosti jsou u svého konce. S novou hladinou bude člověk obohacen o jiskru, zvídavost, nabuzení, jasný úmysl, zdravý úsudek a odvahu, kterou lze vložit do projektů profesních, osobních nebo domácích," popsala pro ŽivotvČesku.cz význam a vliv magického data numeroložka Lenka Suchardová.

Kombinace čísla 2 a 1 poukazuje na to, aby lidé upustili od života ve své komfortní zóně a snažili se v mnoha různých oblastech osvobodit a jít si za tím, co skutečně chtějí – ať už v práci, partnerství, ve svých snech nebo cílech. Zkrátka aby našli stabilitu a větší sebejistotu. Suchardová zároveň nabádá k opatrnosti od pravého poledne, kdy je třeba dělat věci s větší rozvahou a rozhodně nic neuspěchat.

"V časovém rozmezí mezi 12:00 až 16:30 se rozhodně vyplatí opatrnost a klid. Prochází-li člověk duševním napětím již delší období, pak uvedené časové rozpětí bude velmi příznivé a nápomocné k návštěvě specialisty a terapeuta. Od 19:30 do půlnoci je možné seznámení, ať osobně nebo náhodně na seznamce," dodala známá numeroložka, která se numerologií zabývá více jak 23 let a má za sebou i studium psychoterapie.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.