Magické datum 21. 2. 2021 je tu. Nový začátek a čas riskovat. Přichází jistá jiskra, říká vědma

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay.com
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 2. 2021

Uznávaná vědma a kartářka Helen Stanku připravila analýzu dnešního magického dne. Spojení jedniček a dvojek je vždy enormně silné. "Vibrace tohoto dne nese jednička. To jsou nové začátky a lidé budou průbojnější. Přichází jistá jiskra," popsala pro ŽivotvČesku.cz Helen Stanku.

Lidé vždy věřili, že chod světa lze vyjádřit čísly a matematikou. Kdo pochopí, jak se osud otiskuje do čísel, má před ostatními náskok. Dnešní datum je kombinací jedniček a dvojek. Jednička symbolizuje jednotu a celek. Dvojka symbolizuje dvojici či (milostný) pár. Kombinace jedniček a dvojek je z pohledu numerologie enormně silná.

"Na magické datum připadá neděle, to je den Slunce, jeho číslem je jednička. Dvojky v dnešním datu jsou zase zasvěceny Luně. Spojení jedniček a dvojek je magické. I rovnodennosti, tedy nové cykly, začínají dvacátého prvního. Děti dnes narozené budou mít magické schopnosti. Nápady, které dnes přijdou budou mít dar štěstí k realizaci. Hráči by řekli: voko bere! Nic, ale není zadarmo a člověk se musí přičinit," uvedla pro ŽivotvČesku.cz vědma Helen Stanku s tím, že datum 21. 2. 2021 nese nový začátek a lidé budou odhodlanější k riskování.

"Numerologická vibrace tohoto dne hlásí jedničku. To jsou nové začátky a lidé budou průbojnější. Přichází jistá jiskra, která nese inspiraci a nápady. Mnoho lidí řeší prozaičtější pochody. Doléhá realita a ta si žádá, abychom se stali architekty vlastního života a kariéry. Můžeme tak být v poněkud bojovnější náladě. Nicméně to, co si vezmeme do hlavy, to s největší pravděpodobností dotáhneme do konce. Ať už se jedná o přestavbu nábytku doma, změnu na pracovním poli, nebo věci, které si žádá srdce. Inspirací mohou být právě naše lásky. Je potřeba se ale vyvarovat nepřiměřeným reakcím a také očekávání vůči sobě i okolí. Tady je prostor na to spoléhat se spíše na sebe a vyhnout se možnému rozčarování," popsala Helen Stanku pro ŽivotvČesku.cz dnešní den.

Hvězdy slibují již od zítřku lepší komunikaci a rychlejší tempo. Merkur vyjde z retrográdu a tím uvolní náladu k řešení věcí o okolo obchodní sféry.

Epidemie koronaviru v Česku i kvůli šířící se britské mutaci sílí, nemocnice se musí starat o rekordní počet pacientů s covidem ve vážném stavu. Vláda tak nařídí od půlnoci na úterý uplatnění kvalitnější ochrany dýchacích cest v místech, kde je větší koncentrace lidí. Ovšem řada Čechů už teď na sociálních sítích se chlubí tím, jak lze nařízení obcházet a nekupovat si tak respirátory či nanoroušky. "Pakliže se někomu libí žít v opatřeních a nesmět se scházet, tak chápu, že se snaží nařízení sabotovat," řekl pro ŽivotvĆesku.cz evoluční biolog Jaroslav Flegr (62), který nařízení státu vnímá kladně.

"Z mariášových karet věští osmička srdcová erotický náboj a vedle devítky listové šancí na to, aby se udržel. Příznivou obchodní náladu nese spodek kulový a e-shopy budou zavaleny objednávkami. Devítka srdcová ukazuje, že se budeme chtít líbit, a tak si uděláme radost. Osmička listová slibuje štěstí a dobrou ruku. Spodek srdcový poukazuje na růst. A pozor může to být úroda z dobrých plánů, ale u zamilovaných také to, že se dneska může zadělat na překvapení, které se projeví až za devět měsíců," přidala svůj výklad pro ŽivotvČesku.cz respektovaná vědma a kartářka.

Dne 19. listopadu nastane úplněk v Býku. Citlivé jedince čeká nejnáročnější část roku. Mra...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu