Reklama:

Magické datum 21. 2. 2021 je tu. Nový začátek a čas riskovat. Přichází jistá jiskra, říká vědma

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay.com
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 2. 2021

Uznávaná vědma a kartářka Helen Stanku připravila analýzu dnešního magického dne. Spojení jedniček a dvojek je vždy enormně silné. "Vibrace tohoto dne nese jednička. To jsou nové začátky a lidé budou průbojnější. Přichází jistá jiskra," popsala pro ŽivotvČesku.cz Helen Stanku.

Reklama:

Lidé vždy věřili, že chod světa lze vyjádřit čísly a matematikou. Kdo pochopí, jak se osud otiskuje do čísel, má před ostatními náskok. Dnešní datum je kombinací jedniček a dvojek. Jednička symbolizuje jednotu a celek. Dvojka symbolizuje dvojici či (milostný) pár. Kombinace jedniček a dvojek je z pohledu numerologie enormně silná.

Reklama:

"Na magické datum připadá neděle, to je den Slunce, jeho číslem je jednička. Dvojky v dnešním datu jsou zase zasvěceny Luně. Spojení jedniček a dvojek je magické. I rovnodennosti, tedy nové cykly, začínají dvacátého prvního. Děti dnes narozené budou mít magické schopnosti. Nápady, které dnes přijdou budou mít dar štěstí k realizaci. Hráči by řekli: voko bere! Nic, ale není zadarmo a člověk se musí přičinit," uvedla pro ŽivotvČesku.cz vědma Helen Stanku s tím, že datum 21. 2. 2021 nese nový začátek a lidé budou odhodlanější k riskování.

"Numerologická vibrace tohoto dne hlásí jedničku. To jsou nové začátky a lidé budou průbojnější. Přichází jistá jiskra, která nese inspiraci a nápady. Mnoho lidí řeší prozaičtější pochody. Doléhá realita a ta si žádá, abychom se stali architekty vlastního života a kariéry. Můžeme tak být v poněkud bojovnější náladě. Nicméně to, co si vezmeme do hlavy, to s největší pravděpodobností dotáhneme do konce. Ať už se jedná o přestavbu nábytku doma, změnu na pracovním poli, nebo věci, které si žádá srdce. Inspirací mohou být právě naše lásky. Je potřeba se ale vyvarovat nepřiměřeným reakcím a také očekávání vůči sobě i okolí. Tady je prostor na to spoléhat se spíše na sebe a vyhnout se možnému rozčarování," popsala Helen Stanku pro ŽivotvČesku.cz dnešní den.

Hvězdy slibují již od zítřku lepší komunikaci a rychlejší tempo. Merkur vyjde z retrográdu a tím uvolní náladu k řešení věcí o okolo obchodní sféry.

"Z mariášových karet věští osmička srdcová erotický náboj a vedle devítky listové šancí na to, aby se udržel. Příznivou obchodní náladu nese spodek kulový a e-shopy budou zavaleny objednávkami. Devítka srdcová ukazuje, že se budeme chtít líbit, a tak si uděláme radost. Osmička listová slibuje štěstí a dobrou ruku. Spodek srdcový poukazuje na růst. A pozor může to být úroda z dobrých plánů, ale u zamilovaných také to, že se dneska může zadělat na překvapení, které se projeví až za devět měsíců," přidala svůj výklad pro ŽivotvČesku.cz respektovaná vědma a kartářka.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: