Reklama:

Magické dny 21. a 22. prosince ohlašují přelomové Vánoce: Čeká vás zásadní změna, říká numeroložka

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay.com
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 12. 2020

Čekají nás magické dny plné přelomových okamžiků. Na jedné straně přichází vánoční dny, které by měly přinášet hlavně radost. Na straně druhé veřejnost vnímá složitou dobu, kdy nás svazují restrikce, které mají pomoci v boji s koronavirem. Na konci roku se něco uzavírá a něco nového nového přichází. O síle čísel jsme si povídali s numeroložkou Lenkou Suchardovou, která pro ŽivotvČesku.cz popsala, co nás v prosinci čeká.

Reklama:

Na zimní slunovrat nás bude připravovat už poslední adventní neděle, která vychází na 20. prosinec. Je to den, který nás chystá na velkou změnu. Budete se chtít od druhých izolovat a budete hloubat nad smyslem různých věcí a jevů. K myšlenkovému zastavení vás může dotlačit i nefunkčnost či zrada, která vyzývá k přehodnocení jistot a záruk.

Reklama:

"Nejspíše se k vám dostane informace nebo situace, která je již nějakou dobu v běhu. Ale vám buď unikala, nebo jste před ní zavírali oči. Je vhodná terapie skrze tělo - sport, fyzická práce či aromatická koupel vás uklidní a znovu postaví na nohy. Silnějšího účinku dosáhnete spíše odpoledne než v dopoledních hodinách. Večer bude klidný a meditační, užijte si ho s lehkým jídlem ve větrané místnosti. Budete tak mít dostatek energie na příští dny, ve kterých si budete připadat jako na houpačce," říká pro ŽivotvČesku.cz numeroložka Lenka Suchardová.

V pondělí 21. 12. 2020 nás čeká slunovrat, který ještě podpoří konjunkce Saturnu s Neptunem. Obě planety byly takto blízko naposledy v roce 1623. Saturn je považován za planetu židovského mesiáše a Jupiter za planetu královskou. Podobná konjunkce možná dala vzniknout legendě o Betlémském hvězdě.

"V pondělí 21. 12. se na začátku dne budete cítit nekomfortně, budete ve stresu, v mžiku se rozzlobíte, bude se vám hůř dýchat, rozbuší se vám srdce, může vyskočit i vyrážka… Vědomě či nevědomě se budete cítit omezení, jako byste byli kvůli někomu či něčemu v kleci," předpovídá Lenka Suchardová pro ŽivotvČesku.cz, jakým způsobem přelomový den začne.

Mohou se ozvat staré rány, nespravedlnosti a křivdy, které mnohdy ani nedávají logiku. "Nechápete příčinu těchto křivd a stále řešíte, proč vám tato zkušenost vešla do života, nebo proč se k vám konkrétní lidé tak zachovali. V důsledku těchto okolností je na čase se v přítomnosti vypořádat s některými druhy znepokojení a narušení," míní numeroložka.

Už kolem deváté hodiny ranní by se měly pocity začít měnit. Přichází pozitivní energie a narůstá touha po něčem pěkném, příjemném, láskyplném a dobrém. Člověk získá odvahu k tomu, aby konečně ukončil a dořešil to, co ho brzdí, co ho unavuje, co je již zastaralé a nic mu to nedává.

"Pokud již nějakou dobu zakopáváte, děláte chyby, zapomínáte, nebo vás pronásleduje smůla, pak je čas na změnu. Vítejte transformaci s rozevřenou náručí, protože tímto vám končí trápení nebo zoufalství. Vynalézavosti, proudícím myšlenkách a proměnám všeho druhu se otevře brána po 11 hodině a v rychlém tempu poběžíte až do 17 hodin. Pak se se snažte, abyste vědomě zvolnili sebe, myšlenky i tep a zklidnili okolí. Zvláště ženy můžou mít se ztišení problém," upřesnila pro ŽivotvČesku.cz Suchardová s tím, že ženy by se měly soustředit na sebe a nezasahovat do toho, co zrovna dělají děti či partner.

K večeru se vaše myšlenky i tep zklidní. Dokážete se uklidnit a čeká vás klidná noc. Do konce roku bude zbývat ještě hodně dnů, kterou budou velmi náročné. Přichází úterý 22 .12. 2020 a hned od rána může být vaše okolí na rozpacích z vaší proměny.

"Můžete být na rozpacích z toho, že vaše okolí reaguje odlišně od vašeho očekávání. Počáteční rozrušení a emoční výkyvy co nejdříve stopněte. Naopak jásejte nad tím, že vám byly otevřeny oči a v hlavě se vám rozsvítilo. Můžete vstoupit na scénu jako vítěz. Spoustu věcí můžete změnit, vše má zelenou, vše je ve vaší režii. Udělejte si čas na věci, které vás baví, zajistěte si dostatečný odpočinek a prostor pro myšlenkovou i životní inventuru. Vše, co vás popouzí, neodkládejte, ale naopak tomu věnujte pozornost. Ulehčete sami sobě tím, že odložíte náklad, který vás nutí být na místě, či se stále točit v začarovaném kruhu," dodala pro ŽivotvČesku.cz numeroložka s tím, že přichází čas radosti a svobody. Ale znovu je nutné si uvědomit, že do konce roku pořád zbývá velký kus cesty.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: