Manželka Bohuše Matuše byla ve společnosti nádherná. Ve filmu Karel je tolik smutku, probrečel jsem ho, přiznal zpěvák

Bohuš Matuš a jeho manželka Lucie
Bohuš Matuš a jeho manželka Lucie
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 10. 2021

Všichni se smáli, báječně se bavili a užívali si premiéru dokumentárního filmu Karel, za nímž stojí režisérka Olga Špátová Malířová (37). Jen zpěvák Bohuš Matuš (48) byl drtivou většinu večera zasmušilý a po projekci odmítl jít na párty. "Já se ani zdržet nechtěl, Lucinka chtěla jít na večírek, ale já nemohl, podle mě se to nehodilo," řekl s dojetím v hlase pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš.

"Přiznám se, že jsem celý film probrečel, na mě to opravdu bylo moc. Bylo to udělané citlivě a vkusně a vlastně hezky, ale já si vzal prášky na nervy, abych to zvládl... Je to opravdu hodně smutný film," řekl pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš o snímku zachycujícím život i poslední chvíle zpěváka Karla Gotta, který ve věku 80 let prohrál boj s akutní leukémií.

Oblíbené hudební ankety se ujal miliardář Karel Janeček (48) a nechal předělat systém hlasování. Vítězem se tak určitě in memoriam nestane zesnulý Karel Gott (†80), který v soutěži roky neměl konkurenci. Na celkový triumf mezi zpěváky si brousí zuby Daniel Landa (52), Richard Krajčo (42) a dokonce i Leoš Mareš (45). Pořadatelé odtajnili největší favority. "Jelikož do konce hlasování zbývá už jen měsíc, rozhodli jsme se odhalit abecední seznam jednadvaceti interpretů, kteří se zatím umístili na čelních místech ve svých kategoriích," uvedl pro ŽivotvČesku.cz ředitel ankety Jakub Horák.

Na slavnostní premiéru filmu Karel Bohuš Matuš vyrazil s manželkou Lucií, která byla opravdu okouzlující a patřila k nejlépe oblečeným ženám ve Slovanském domě. "Malou nám hlídala babička, je opravdu skvělá, je na ni spolehnutí. Ale já se pak ani na večírek zdržet nechtěl," přiznal zpěvák, který v Karlu Gottovi viděl celý život velký vzor.

"Lucinka chtěla jít na večírek, ale já nemohl, podle mě se to nehodilo a přišlo mi, že to není ani slušné. Nebylo co oslavovat. Já toho byl opravdu vnitřně plný, ani rozhovory jsem večer nechtěl dávat, skončil film a utekli jsme s Lucinkou domů," dodal pro ŽivotvČesku.cz emotivně Bohuš Matuš, který dodal, že silný emocionální zážitek bude vstřebávat několik dnů.

Bohuš Matuš (48) se před necelým rokem stal poprvé otcem. Jeho tehdy sedmnáctiletá partner...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu