Reklama:

Manželka Bohuše Matuše byla ve společnosti nádherná. Ve filmu Karel je tolik smutku, probrečel jsem ho, přiznal zpěvák

Bohuš Matuš a jeho manželka Lucie
Bohuš Matuš a jeho manželka Lucie
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 10. 2021

Všichni se smáli, báječně se bavili a užívali si premiéru dokumentárního filmu Karel, za nímž stojí režisérka Olga Špátová Malířová (37). Jen zpěvák Bohuš Matuš (48) byl drtivou většinu večera zasmušilý a po projekci odmítl jít na párty. "Já se ani zdržet nechtěl, Lucinka chtěla jít na večírek, ale já nemohl, podle mě se to nehodilo," řekl s dojetím v hlase pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš.

Reklama:

"Přiznám se, že jsem celý film probrečel, na mě to opravdu bylo moc. Bylo to udělané citlivě a vkusně a vlastně hezky, ale já si vzal prášky na nervy, abych to zvládl... Je to opravdu hodně smutný film," řekl pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš o snímku zachycujícím život i poslední chvíle zpěváka Karla Gotta, který ve věku 80 let prohrál boj s akutní leukémií.

Reklama:

Na slavnostní premiéru filmu Karel Bohuš Matuš vyrazil s manželkou Lucií, která byla opravdu okouzlující a patřila k nejlépe oblečeným ženám ve Slovanském domě. "Malou nám hlídala babička, je opravdu skvělá, je na ni spolehnutí. Ale já se pak ani na večírek zdržet nechtěl," přiznal zpěvák, který v Karlu Gottovi viděl celý život velký vzor.

"Lucinka chtěla jít na večírek, ale já nemohl, podle mě se to nehodilo a přišlo mi, že to není ani slušné. Nebylo co oslavovat. Já toho byl opravdu vnitřně plný, ani rozhovory jsem večer nechtěl dávat, skončil film a utekli jsme s Lucinkou domů," dodal pro ŽivotvČesku.cz emotivně Bohuš Matuš, který dodal, že silný emocionální zážitek bude vstřebávat několik dnů.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: