Manželka Bohuše Matuše změnila vlasovou vizáž. Z něžné blondýnky se proměnila v dračici

Lucie Matušová s manželem Bohušem
Lucie Matušová s manželem Bohušem
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 6. 2024

Lucie Matušová, manželka zpěváka Bohuše Matuše, se pochlubila novou barvou vlasů. Z platinové blond přesedlala na jemnou zrzavou. Zatímco v platinové působila maminka tříleté Natálky velmi něžně, v zrzavých vlasech má Lucka takzvaně šťávu. Jednadvacetiletá žena populárního umělce je čím dál krásnější, a jak Bohuš pro ŽivotvČesku.cz přiznal, na mladší manželku žárlí. "Přiznám ale, že na Lucinku žárlím, protože je opravdu nádherná. Je to skvělá máma a krásná žena," uvedl před časem majitel fenomenálního hlasu.

Lucie Matušová změnila za více jak rok barvu vlasů už několikrát. Původně brunetka překvapila loni na jaře platinovou blond. Tu po roce vyměnila za jemně zrzavou. "Když mi můj kadeřník řekl, že by se mu na mně líbila mírná zrz, myslela jsem, že si ze mě dělá legraci. Ale já se v téhle barvě našla a cítím se v ní skvěle! Takže mu tímto moc děkuji," napsala ke snímku na sociální síti Lucie, jež se pro změnu rozhodla už koncem května.

Vlasy manželky Bohuše Matuše má v péči stejný kadeřník, který stříhá například herce Jiřího Krampola, o němž psala redakce ŽivotvČesku.cz před pár dny.

Bohuš Matuš si je dobře vědom, koho po svém boku má. Na krásnou a mladou ženu prý žárlí, přestože si manželé, kteří 12. května oslavili třetí výročí svatby, věří.

"Moc lidí nám nevěřilo, že by nám to vydrželo. A my si rozumíme a jsme šťastní. Přiznám ale, že na Lucinku žárlím, protože je opravdu nádherná. Je to skvělá máma a krásná žena. A občas se najdou nějací »lumpové«, kteří jí píšou na sociálních sítích a snaží se ji uhnat. Ale my si věříme," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš před časem.

Bohuš Matuš se se svou budoucí ženou potkal v roce 2018 v Divadle Hybernia, kde vystupoval. Tehdy patnáctiletá fanynka Lucie za ním přišla se slovy, že je nejlepší zpěvák všech dob. O tři roky později se partneři vzali. I přes velký věkový rozdíl jim láska jen kvete a radost jim dělá i jejich dcerka Natálka, které by manželé chtěli pořídit sourozence.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.