Markéta Pekarová Adamová třikrát jinak. Módní stylista u jednoho modelu polkl a zděšeně řekl, že to jsou šaty spíše pro 85letou babičku

Markéta Pekarová Adamová
Markéta Pekarová Adamová
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 8. 2022

Dalo by se usoudit, že předsedkyně Poslanecké sněmovny a šéfka TOP 09 Markéta Adamová Pekarová (37) patří v rámci módy spíše ke konzervativním političkám. Roky se prezentovala »chlapeckým« stylem, ve volebním roce 2021 začala, možná pod vlivem politických poradců, dávat najevo částečně i svou ženskou stránku. Její oblíbenou barvou je modrá, v té je vidět nejčastěji. Její módní vkus pro ŽivotvČesku.cz zhodnotil stylista slavných Kája Pavlíček (50), který v jednom případě ze tří jejích outfitů doslova lapal po dechu.

Samá modrá

"Délka kabátu je v pořádku, modré boty k modrému kabátu, to mi nevadí. Více bych ale zvýraznil výstřih, aby tam bylo »véčko«. Chápu, že se paní Pekarová stylizuje do političky konzervativnějšího charakteru, ale k jejímu typu postavy »véčko« sedí lépe," uvedl pro ŽivotvČesku.cz zkušený stylista slavných ke snímku zcela vlevo.

Černomodrý přízrak

"Kombinace dvou barev v tomto případě na mě působí zvláštně, vypadá to, jako kdyby rukávy k tomu nepatřily. Upřímně řečeno délka a ani tvar sukně nejsou zcela vhodně zvolené. Paní Pekarové sluší, když má sukni spíše splývavou, a když má délku nad kolena. A ještě k tomu ty boty... Je to takový model spíše na babičku, které je 85 let," zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz model uprostřed na hlavním snímku zkušený stylista slavných s tím, že pokud jde o fyzický pohled, tak je předsedkyně Poslanecké sněmovny hezká a mladá žena s krátkým účesem, má hezký obličej, celkově je atraktivní. "Ale s těmito šaty je to velká škoda, tady šlápla trochu vedle," doplnil.

Modré šaty a lodičky v tělové barvě

"Pokud jde o modré šaty, tak v tomto případě je délka už lepší. Budu se opakovat, ale jsem přesvědčen, že jí sluší výstřih do »véčka«, střih ke krku jí dělá nepříliš hezkou plochu na hrudníku. Tam si myslím, že to ideální není. Obuv v tělové barvě mi k tomuto modelu nevadí," dodal pro ŽivotvČesku.cz svůj pohled na snímek vpravo Kája Pavlíček, který ženy hodnotí velmi často. Je totiž vyhledávaným porotcem soutěží krásy.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.